Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadtam ki? Te hogy...

Jogosan akadtam ki? Te hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Barátnőm régóta edz nagy súlyokkal, kb 85 kiló, és alig van rajta zsír. Ahhoz, hogy ezt valaki fenntartsa, egy 2 órás edzés mellett, ahhoz sok kalória kell. Ha tömegel, akkor meg nem ritka a napi 3500-4000 közötti sem. Aki kicsit is jártas a kalóriaszámolásban az tudja, hogy ez nagyon nagy mennyiségű étel, ha nem cukorból meg zsírból viszed be.

Anyámnak ezt nehéz feldolgoznia, és többször tett már megjegyzést arra, hogy mennyit eszik, amikor együtt vagyunk. Ezt megelégelve kettesben beszéltem vele, hogy hagyja abba, de még ő volt kiakadva, hogy szerinte nincs ebben semmi.

Túlreagálom?


2023. márc. 13. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Kivel beszéltél? Anyáddal?
2023. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen
2023. márc. 13. 20:51
 3/21 anonim válasza:
95%
sztem nem. semmi koze hozza, hogy mennyit eszik.
2023. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Na igen, mindenkinek magánügye mennyit és mit eszik.
2023. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk, ha anyád süt 10 szelet húst 5 személyre, és ebből 6-o5 a barátnőd eszik meg, mert neki több kell, meg is értem.

Írnál példát, hogy mit jelent, amikor nálatok eszik? Mi zavarja pontosan anyukádat?

2023. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha anyád eteti időnként a barátnődet a saját pénzén vett ételen akkor igenis van köze hozzá, ki mennyit eszik.
2023. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha anyádnak az a baja, hogy a barátnőd az ő pénzén vett kaját eszi meg, akkor ne vidd oda hozzá enni. Menjetek el hozzá egy kávéra, aztán kész. Ezen felül anyádnak semmi köze hozzá, hogy a barátnőd mennyit eszik.
2023. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez hogy néz ki pontosan? Anyád meghívja őt hozzátok ebédelni, kínálja? Mert ha igen, akkor elég ronda dolog megszólnia, mennyit eszik. Illedelemből nem kell meghívni mást, elég akkor, ha szívesen hívja. Ha nem, akkor ezeket az alkalmakat kerüljétek, ne egyen ott a barátnőd. Igazából bármelyik embernek van annyi önérzete, hogy nem eszik ott szívesen, ahol sajnálják tőle az ételt, szóval ezt könnyen el tudod érni.
2023. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha a saját pénzén etetni a barátnődet akkor elhiszem,hogy zavaró lehet az,ha 2 ember adagját eszi meg.Ha téged ez zavar és anyukádat is akkor ne egyetek ott.
2023. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 X0r4h válasza:
17%

Ajajj. 85 kg nő létére? Nem használ semmi illegális szert? Azért nem hétköznapi dolog egy nő számára sem az étrend, sem az izomtömeg. Naturál módon meg szinte lehetetlen, hacsak nem 190-200 cm magas.


De hogy témánál maradjak neked van igazad, ha teszik ha nem a mamának.

2023. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!