Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő gyerek között? Mi...

Szülő gyerek között? Mi számít tabunak? Mennyire kell szégyenlősnek lenni otthoni környezetben?

Figyelt kérdés
Szülők s gyermekek véleménye érdekelne. Mennyire vagytok szégyenlősek otthon? S itt nem meztelenkedésre gondolok. Egymás előtt átöltözés, fürdőbe ki-be járkálás? Nem s kortól függően

2023. márc. 14. 15:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap volt ugyanez a kérdés, meg heti szinten egy. Elmehetnél már dolgozni, a családi szex fétised helyett.
2023. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem láttam s nem is én írtam ki az előző vagy bármi ilyen evvel hasonló előző kérdést. Az utolsó mondatod nem is jellemzem inkább… De biztosíthatlak semmi ilyen gondolatom nem volt .
2023. márc. 14. 16:13
 3/43 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom, hogy ez sokaknak furán fog hangzani, de mi sosem voltunk egy szégyenlős család. A szüleink simán átöltöztek előttünk, sokszor volt olyan is, hogy velük fürödtünk kisebb korunkban.

Most már külön élek tőlük, anyukámmal és a testvéreimmel továbbra sem vagyunk szégyenlősek egymás előtt (pl akár törülközés közben beszélgetünk, vagy bemegyünk a fürdőbe amíg a másik fürdik vagy zuhanyzik), apukámmal viszont már annyira nem, előtte max fehérneműig vetkőzök (pl ha mutogatom egymás után, hogy milyen ruhákat vettem) ő rajta pedig mindig van minimum egy köntös.

(27 éves nő)

2023. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
Talán ha rákeresnél, megkérdezték -e már mielőtt kiírod: elárulom: meg, kétszázszor.
2023. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%

A wc és a fürdőszoba egyben van, de amúgy is tud róla a gyerek, hogy be szoktam menni a fürdőszobába, és nyilván azt is levezette már magában, hogy ki szoktam onnan jönni idővel. Erre voltál kíváncsi?


Ja, és amikor az előszobába vesszük a kabátot és a pulóvert, azt is látja.

2023. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Igaz nem szülő-gyerek, de tesómmal mindig természetes volt, hogy nem zárkózunk el, nálunk természetes.
2023. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Ahány család annyi szokás erről, hogy mennyire szégyenlősek.
2023. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem meztelenkedés, hanem fürdés? Te ruhában fürdedz?
2023. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%
Az a jó család, ahol magadat adhatod és nem kell szégyenlősködni.
2023. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%
Magad a pöcsöd vagy?
2023. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!