Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól engeditek a...

Hány éves kortól engeditek a lányotoknak, hogy nála aludjon a barátja?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Attól is függ, ismerjük-e a fiút és mióta vannak együtt.
2023. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Én a lányom 14. szülinapja előtt pár héttel engedtem meg. Tehát gyakorlatilag még 13 évesen. Azóta kb. havonta egyszer alszanak együtt. Amúgy osztálytársak hatosztályos gimiben.

És nem szülni, vagy akkugyárba készülnek, hanem külföldi egyetemekre. Az osztály jó tanulói mindketten, tanulmányi versenyekre és tanulmányi táborokba járkálnak, mindig együtt háziznak, együtt készülnek a dolgozatokra, és egymással versengenek, hogy ki ér el több pontot ebben vagy abban. Ha emellett együtt fedezik fel a szexualitásukat is, ám legyen. Én is 14 voltam, amikor először szexeltem, a férjem is. Több diplomások vagyunk, ő a doktorit is megcsinálta. Nem a korai fiúzás miatt alakulnak rosszul a tinédzsersorsok.

2023. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
16
2023. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
16 éves legyen azért.Ha a fiú is normális és valóban nem csak kihasználja a lányom akkor örömmel fogadom,de amennyiben ez nem így van ne aludjon a lányommal.A szex miatt nem aggódnék hiszen azt megoldják máshol is és a védekezésről is gondoskodnak.
2023. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
18.
2023. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!