Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a legeslegrosszabb dolog,am...

Mi a legeslegrosszabb dolog,amit a szüleid Veled tettek és nem tudtad túltenni magadat rajta?

Figyelt kérdés
Engem sokféleképpen bántalmaztak otthon,azt hiszem a legfájdalmasabb dolog mind közül,hogy sokszor bántották a testvéremet is,de nem tudtam segíteni Neki.

2023. ápr. 16. 21:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom azóta már nem éltek velük?
2023. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

Engem gyakran elvernek nadrágszíjjal, de a legrosszabb mikor olyat mondanak pl "Te nem fogod semmire se vinni" "jobb lenne ha az öcsédből lenne kettő"

16 F

2023. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nem volt ilyen tettük. De nagyon nagyon sajnálom, akinek volt ilyen "élménye". Gyerekként a szülők kellene legyenek a biztos háttér mindenkinek.
2023. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem,már nem élünk Velük.
2023. ápr. 16. 21:38
 5/44 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem ilyen brutális, de (mikor már nem laktam otthon) anyukám kidobta a kedvenc gyerekkori alvómacimat.
2023. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Nekem szerencsére ilyen durvák nem voltak, mármint testileg. De lelkileg a megalázás és semmibe nézés igen, meg az összes emlékem amit alkottam írtam rajzoltam anya kidobta, amik nekem emlékek voltak és senkinek nem tudom már megmutatni, akkor most lehet valami művész lehetnék, és azóta nincs kedvem alkotni mert fáj azóta is.
2023. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Az ahogy hozzáállnak a higèniahoz. Sajnos ez miatt nem tanították meg hogyan kell környezetemet rendbe tartani. A mai napig folyamatos küzdelem az, hogy rendet tartsak magam körül és ne vegyem a koszt természetesnek. És az is, hogy adjak magamra.
2023. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt ilyen.
2023. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem konkrét bántalmazás. Kamaszkoromban egyszer feküdtem az ágyon egy rövid topban, épp azon merengtem, hogy milyen lapos a hasam ha fekszem (mindig volt egy kis pocim) anyu bejött és annyit mondott, hogy "vegyél fel egy hosszabb pólót, úgy nézel ki, mint egy disznó" alapjaiban határozta meg a testemhez való hozzáállásomat, máskor is sokszor szólt be ilyesmit és rengetegszer undorodva nézett rám. Pedig csak 65 kiló voltam, nem 100. Sose éreztem magam szépnek, csinosnak, hisz ha valakit az anyja is undorítónak tart, azt ki tartaná szépnek. Emiatt mindig olyan férfiakkal volt dolgom, akik kihasználtak, annyira alacsony az önbecsülésem, hogy egy jó szóért bármit megteszek.

Ezt így sose írtam le, vagy mondtam el senkinek, szóval köszönöm!

2023. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
17%
Fiúnak születtem, ma már öreg vagyok. Anyukám egy matematikus volt. Sokszor beszélgettünk komoly dolgokról, néha azt mondta nekem, hogy szép vagyok. Jobban örültem volna akkoriban, ha inkább a lányok mondták volna nekem azt, hogy pont arra gondoltam.
2023. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!