Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 18 éves fiad sminkelné magát, lakkozná a körmét és lenne neki szemöldök tetoválása?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy ezek főként nőies dolgok és a nők szokták általában csinálni?

2023. ápr. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
21%

Adnék neki egy hatalmas taslit.

Dolgoztatnám kemény fizikai munkával, vagy beiratnám a honvédséghez, hogy férfiasságot tanuljon.

2023. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudnék az ellen mit tenni, ha a fiam meleg lenne. Tetszeni biztos nem tetszene a dolog, de megpróbálnám ezt feldolgozni.
2023. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
18%

#3

Nem feldolgozni kell ezt, hanem kiverni a fejéből.

2023. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
20%
Nem szólnék semmit, de elkezdenék tesztoszteront adagolni neki.😀
2023. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
77%

Hogy miért válaszolok 17 évesen, azt nem tudom, de miért ne. Érdekes kérdés. Amíg nem árt vele senkinek ( mások szemének "bántása" nem számít annak) addig a smink és a köröm festés okés.


Ha műkörme lenne és szemöldök tetkója az már fura lenne nekem is, pedig aztán követik olyan bandákat akikre 9 ember a 10-ből rávágná hogy lány.

2023. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim válasza:
75%
Teljes mértékben elfogadnám és megérteném (de azért beszélgetnék vele erről), egy bizonyos határig. Ha túllépi a határt ott kezdődik egyfajta probléma ami nem is feltétlenül probléma de beszélni kell róla. Mindenesetre mindenképp próbálnám őt megérteni, és nem elítelni. (Mivel ez a normális hozzáállas a saját gyerekedhez, nem tönkretenni őt a neveléseddel)
2023. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen elfogadnám. Lehet kapálózni, de a végén csak a gyereked veszted el. Persze, ha valakinek többet ér, hogy ki mit szól a faluban, mint a saját gyereke azok idővel amúgy is a kispadra szorulnak a gyerek életében. Én szeretem annyira a gyerekem, hogy boldognak lássam.
2023. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
31%
Ha az anyja csinálhatja, ő miért ne?
2023. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
73%

Elöször is, ennek semmi köze ahhoz, hoyg meleg vagy sem, ezt csak nagyon egycsatornás agyú valakik hiszik.

Másodszor aki meleg, annak nem tesztoszteronhiánya van, és rengeteg tényleg meleg valaki a legnehezebb fizikai munkákat végzi, amibe az itteni hözöngök egy nap alatt belehalnának. (Pl, a TEK-esek között is sokan vannak)


De a válaszok többsége megintcsak bizonyítja, hogy MO-on rengeteg primitív ember él.

Szerencsére vannak normálisak is, csak kevesebben.


És mielött valami idióta elkezdi, nem vagyok meleg, csak normális ember

2023. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
62%
Egy hetero férfi mi a bánatos f**ért lakkozná a körmét vagy sminkelné magát?
2023. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!