Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legrosszabb, amit a...

Mi volt a legrosszabb, amit a szüleid mondtak neked/csináltak veled?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
"Hülye vagy, semmire nem fogod vinni." Anyám mondta, de 18 évesen már többre vittem mint ő.
2023. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

"Inkább lennék ku-va, csak ne rohadnál mindig itthon."


Akkor voltam 13 éves. Mind a mai napig itthon szeretek lenni, sok hobbim van.

2023. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bárcsak megfojtottalak volna a születésednél"


És mindezt azért, mert 16 évesen nem azt a ruhát akartam fölvenni, amit rám parancsolt.

2023. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A kiabálás foylamatos volt :S
2023. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Nem vagy egyedül, rám együttes erővel szállt rám anyám és a nővérem, ha nem azt a ruhát vettem fel, amit ők csinosnak gondoltak, szerintem meg borzalmas volt. Nővérem párja egyszer megvédett amikor ott volt hogy dehát nem érzi jól magát benne, így nem is áll jól neki, na ő is kapott hideget... Ja egyszer bulizni mentem egy hosszú piros felsőben ami eltakarta a fenekem meg leggingsben és anyám rám üvöltött hogy úgy nézek ki mint egy r.ibanc. Na de csak eszembe jutott erről a sztoriról, nem értem nőként sem hogy hogy lehet kiakadni azon ha más ruha tetszik a gyereknek...
2023. ápr. 29. 14:39
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Sok mindent
2023. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Hogy nem voltam betervezve, anyám véletlen esett teherbe apám ki is fizette volna az abortuszt de ennek ellenére mégis megtartott.. pedig pontosan tudta hogy így apa nélkül fogok felnőni..


Ezt soha nem fogom neki megbocsájtani, szerencsére felnőttként már egyáltalán nem kell tartanom vele a kapcsolatot.

2023. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Anyám, hogy 'szégyelld magad', amikor a legmélyebb problémámat mondtam el neki ami miatt rengeteget gondolok az öngyilkosságra - ez plusszban rátett
2023. ápr. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Hagyták, hogy intézetbe keruljek, sőt miután a nagyszüleimhez kerültem, apám vissza is vitetett volna.
2023. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

2 ilyet nekem is mondott apám.


Leszbikus g3cinek is nevezett meg mi egyebek.

Amikor szemüveges lettem megrángatott, lefogyatékosozott.

2023. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!