Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok azonosulni az apa...

Nem tudok azonosulni az apa szereppel, inkább szenvedés mint boldogság a gyereknevelés?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves gyerekem de amióta megszületett szinte csak szenvedésnek élek meg minden napot, feleségemmel azóta sűrűk a veszekedések úgy érzem inkább tönkreteszi az életemet a családos szerep minthogy boldoggá, mindent megadok a gyereknek de egyáltalán nem érzem ezt a szoros apa -fia köteléket, amióta meg a dacos korszakát éli a gyerek szinte hazamenni sincs kedvem munkából néha.

12-14 óra munka után nincs idegzetem se erőm még a gyerekkel küzdeni vagy nevelni.


2023. máj. 1. 14:43
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Feleségem volt jobban azon hogy gyereket szeretne én egyáltalán nem, gondoltam hátha sikerül megszokni a dolgokat de mégse. ( Ha ez esetleg fontos információ)
2023. máj. 1. 14:44
 2/33 A kérdező kommentje:
Engemet pl születésem után hagyott ott édesapám anyámnal mégse éreztem sose hogy hiányzik nélküle is elértem mindent az életbe még ha néha nehezen is de sikerült. amiről álmodtam fiatalon.
2023. máj. 1. 14:50
 3/33 anonim ***** válasza:
68%
Fizesd a gyerektartást és lépj le a francba. Az asszonynak még tán lesz esélye egy normális társat, szerető apát (bár erre kevés az esély)találni a kicsinek. A gyereked életét jól elbasztad. De tudom, ez érdekel a legkevésbé, a pöcsödnél tovább úgy se látsz.
2023. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Pár év és önállóbb lesz a gyerek. Az első években mindenkinek nehéz.
2023. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ugyan mivel b.sztam el nagy okos? Mindent megkap semmibe se szenved hiányt.
2023. máj. 1. 14:54
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Csak épp a szeretetben, ami mindennél fontosabb egy gyerek életében, és évekbe + millió forintokba (pszichológiai) telik mire feldolgozza, hogy attól hogy az apja csak bevállalta "me az asszony aszonta" és igazából sosem akarta, sosem szerette, és csak teher volt neki, még egy értékes és szerethető ember. Sosem fogom megérteni hogyan képesek emberek ezt tenni egy gyerekkel, csak azért mert jaj a párjuk azt akarja.
2023. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
*pszichológus nem pszichológiai, autocorrect
2023. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Úgy legyen, találjon akkor egy olyan férfit aki nagy család párti személyiség.
2023. máj. 1. 15:22
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Rossz ötlet volt a feleséged kedvéért bevállalni. Először is azt tudod tenni, hogy másodszor ezt nem teszed meg.

El kellene döntened, hogy akarod ezt a családot, vagy nem. Ha akarod, 14 óra munka után úgyis csak minimális erőfeszítést kell tenned, mert nagyon kevés időd maradna a gyerekedre.

2023. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen bánom én is , hogy belementem. Másodjára biztos nem leszek ilyen hülye, de semmiféle párkapcsolatra se lesz szükségem mert előbb utóbb ugyanilyen helyzetbe kerülök ami egyáltalán nem hiányzik, ezt a gyereket amíg kell támogatom mindenben, többet nem tudok tenni. Feleségemet is felhívtam és közöltem vele,a tényeket.
2023. máj. 1. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!