Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már ezt nem bírom idegekkel. Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egész story ott kezdődött, hogy a mensim késett 1 hetet, sosem szokott pontosan járni, mikdof késik 1-2 napokat .

Már anyám elkönyvelte magában, hogy én terhes vagyok stb., de csináltam teszteket is, de mindig védekeztünk is és mind negatív is lett,de eközben engem elhordott mindenfelé kurvának ok nélkül . Természetesen ez nagyon rosszul esett, mert soha életemben nem voltam kicsapongó, nem iszok nem cigizek 1 kezemen megtudom számolni, hogy hányszor voltam bulizni és csak 1 barátom volt a mostanin kívül egész életemben, úgy hogy már 22 éves vagyok és soha egy fiúval se aludtam. Aztán megnyugodtam, meg is jött rá 1-2 napra. Ma anyám a fejébe vette semmiből semmi, hogy ő az én véres betétemet kontrolálja a kukából, mert ő szerinte én hazudok, és még mindig nem jött meg. Annyit kell tudni, hogy anyámnak még arról is bekell számolni, ha meg jött és bárhova el is megyek állandóan minden lépésemről bekell számolni, mindig a telefonon lógok.

Természetesen a betéten lévő vér már reggeltől mikor kicseréltem pár óra múlva már megalvadt és bebarnult. Ezután olyan nagy veszekedést csinált, hogy én terhes vagyok, mert nem normális vér van rajta,ő is csak barnázott, mikor terhes lett velem stb.. elhordott engem minden rossznak, amit csak elkell képzelni.

Én hiába mondtam neki, hogy az már megalvadt ha pár órát áll a kukában, sőt még mikor pisiltem azt is megmutattam neki, hogy nézd meg rendesen vér jön, piros volt, de ő ezt nem hitte el. Már annyira elfajultak a dolgok, hogy én hozzam nem szól, a családból kitagadott az mondta és költözzek el otthonról, én nekem soha többé nincs mit keresnem, az összes ruhámat kidobálta a szekrényből az udvarra .Nem tudom, hogy most mitévő legyek, hogy elköltözzek otthonról a barátomhoz vagy mit csináljak? De már teljesen kivagyok idegileg.



2023. máj. 13. 14:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Odaköltözhetsz a barátodhoz azt mondod? Miért nem vagy már régóta ott?
2023. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Volt már máskor is, hogy úgy összevesztünk, hogy fogtam magam és eelmentem akkor utánam jött és abból még nagyobb cirkusz lett. Barmit teszek én vagyok a szar állandóan a szemében
2023. máj. 13. 14:46
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem mondod, hogy ilyen állat szülők vannak, ennyi biológia tudással... :(
2023. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

18 éves elmúltál, azt csinálhatsz amit akarsz, anyád erőszakkal sem vihet haza. Viszont én minimum egy távoltartásit kérnék ellene akkor már. Beteges amit csinál.

Költözz el a barátodhoz és szakíts meg vele minden kapcsolatot, mielőtt teljesen kicsinál idegileg.

2023. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
A barátodnál se maradj sokáig keress saját albérletet, ugye dolgozol? Miert vagy még ott?
2023. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Meg tanulok, de jelenleg a suli mellett munkát is keresek
2023. máj. 13. 15:13
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom. Ennél még valami kis bérelt lyuk is jobb 3-4 lakótárssal... Amint tudj függetlenedj ettől az idióta embertől.
2023. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, nagyon sajnálom, kérdező. :( Ha tanulsz, akkor a kolit is megpróbálhatnád, nem? Valószínűleg tényleg minden jobb ennél, ahogy írták is előttem.
2023. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le onnan nagyon gyorsan és tiltsad. Bár az ilyen az egyetemre és képes berontani...
2023. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Teljesen kivagyok idegileg, csont meg a bőr vagyok.

Anyám szerint nem kellene annyit b.szni és nem néznék ki így. Neki mindenre ez a válasza.

2023. máj. 13. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!