Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindkét szülő halála után...

Mindkét szülő halála után hogy viseltétek a magányt, a veszteséget?

Figyelt kérdés
Mi adott erőt a túléléshez, hogy megbirkózzatok a fájdalommal?
2023. máj. 20. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Nyilván akinek van feleség, gyerek, azoknak az ad erőt. Aki meg magányos, mint én, annak nehezebb lesz. Az édesanyám még él, de az édesapámat már elvesztettem.
2023. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos ez nem váalsztás kérdése, nem tehet mást. :(
2023. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Akkor úgy kérdezem, mi adhat ilyenkor erőt, hogy ne "őrülj bele", ha teljesen egyedül maradsz.
2023. máj. 20. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha vallásos vagy, akkor az.
2023. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éven belül veszítettem el őket...4 éve anyukámat, tavaly aput. Van párom, gyerekem, szóval nem vagyok egyedül...de legbelül, ahol senki sem látja, magányos vagyok, egyedül az erdőben, kutyasétáltatás közben sokat sírok. Nagyon hiányoznak, nekem már senki sem mondja, hogy "kislányom", "gyermekem", "vigyázz magadra", "öltözz melegen"... Hogy mi ad erőt? A sok szép gyerekkori közös emlék és a hála, hogy meleg, támogató, szeretetteljes családban nőhettem fel.
2023. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!