Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok le,ha a 17...

Hogyan reagálnátok le,ha a 17 éves fiatok bejelentené nektek,hogy teherbe ejtett egy 29 éves nőt?

Figyelt kérdés
És később a fiatok elmesélné,hogy hazudott a lánynak a koráról,többnek adta volna ki magát,mint amennyi.

2023. máj. 24. 18:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

Néznék egy jó nagyot - az az egy már biztos!

:-)

2023. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Young Sheldon? :D
2023. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Igen abban volt :D

De kíváncsi vagyok rá,hogy ezt hogyan reagálnátok le

2023. máj. 24. 18:22
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Szárazon közölném vele a tutit:

"Ha felcsináltad, akkor vedd is el!"

XD

2023. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
39%
Sulit azonnal abbahagyja és menjen, tartsa el a gyerekét meg az asszonyát.
2023. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Úgy hogy irány a gyár, szállással.

Nálam nem fog lakni a kis család, és nem is pénzelem őket.

Ha elveteti a nő, azt támogatom.

2023. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%

Hú, hát nem tudom őszintén. Szerintem sokkos állapotba kerülnék az anyjaként, mert úgy érezném, hogy egyrészt ez a 12 év baromi sok közöttük, 17 évesen még ő is gyerek ahhoz, hogy egy gyereket felneveljen, valószínűleg még iskolába járna, se végzettsége, se keresete, semmi.

Annyit tudnék tenni, hogy benyelem a sztorit, és támogatom, ahogy és amivel tudom, hogy neki és a gyereknek is normális élete legyen.

2023. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondanám neki, hogy akkor most már vállalja érte a felelősséget !!
2023. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

Először dühös lennék, hogy miért nem húzott gumit!


Aztán leülnénk hármasban megbeszélni, hogy hogy képzelik a továbbiakat és hogy tudjuk majd megoldani kulturált emberek módjára az unokám jövőjét.

2023. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%

Én röhögnék egyet. :D


Hogy utánna mit szolnék, az függne attól, hogy hogy jött ez össze (egy párt alkotnak, szexkapcsolat, egyéjszakás), direkt nem védekeztek (a megszakításos is ide jön) vagy baleset volt, mit akar a nő kezdeni a magzattal (megtartja vagy nem) és miat akar a fiam kezdeni a leendő gyerekkel (csak gyerektartást fizet majd vagy rendes családot akar).

2023. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!