Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apám beleese...

Mit csináljak, ha apám beleesett egy velem egykorú csajba?

Figyelt kérdés

Már egy ideje figyelem apámat, a viselkedése egyre inkább erősíti a gyanúmat. Ezt a csajt már egy ideje pedig ismeri de mostanában rengeteget beszélnek meg találkoznak is. Amikor apámnál voltam, csörgött a telefonja, és nemhogy kinyomta volna hanem felvette és mosolyogva kedves hangon mondta a csajnak (27 amúgy, én 26), hogy ne haragudjon de most nem tud beszélni de nemsokára mindenképp visszahívja. Ha pedig jelez a telefonja hogy írt a csaj, ránéz a képernyőre és látom, hogy felragyog! Egyik barátnőm is mondta, hogy látta a csajt ahogy apám kocsijában ült, mentek valamerre a városban. Rákérdeztem apámnál de lerázott azzal, hogy ne legyek nevetséges, ők csak barátkoznak, kicsit olyan neki mintha ő is a lánya lenne. De láttam, hogy hazudik, nem nézett a szemembe! Látom, hogy odavan a csajért! Meg ez a rengeteg idő amit vele tölt... Vajon mit gondolnak mások ha látják őket? Amúgy teljesen átlagosan él apám, még csak azt sem tudom mondani hogy a pénz miatt. Olyan undorító belegondolni...

Anyámmal már jó ideje elváltak és anyunak van már egy normális, rendes párja de apám miért bolondult meg? Sose volt jellemző rá az, hogy fiatalabb nők után szaladgáljon.

Ti elmondanátok apámnak,hogy ez szerintem undorító? Vagy beszéljek a csajjal?



2023. jún. 4. 12:09
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy apám 50 éves.
2023. jún. 4. 12:09
 2/55 anonim ***** válasza:
95%

Semmit.

N

2023. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
72%
Számomra egy nő mint potenciális partner 25-50. Kicsit sem érzem magam betegnek (36F). Szerintem semmi közöd ahhoz hogy apu kit reszel.
2023. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
70%
26 éves vagy. Ismerhetnéd már a férfiakat és hát apád is csak egy férfi. Szeretjük a fiatalabb nőket, ez van. Ráadásul 50 éves, beindult durván a kapuzárás.
2023. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, pár év és apád lepukkan, a csak meg továbbáll.
2023. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, a legfeljebb magánügye
2023. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
68%

Örülj neki.

Arra vigyázz ne sokat költsön apád rá.

Ha szeretik egymást az neked ne fájjon.

2023. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
70%
Az azt jelenti, hogy a fater még jóbőrben van. Mi ezzel a gond?
2023. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
65%
9# 5000% ennyi.
2023. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
74%
Magánügye , nem csal senkit . Akkor taszító ha 10en éveseket zaklatna , neked fura mert te más helyzetbe vagy más izléssel stb . Közügy akkor lesz ha belecsalják valamibe , de ez csak filózás .
2023. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!