Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret a saját anyám?

Miért nem szeret a saját anyám?

Figyelt kérdés

Én próbálok a kedvében járni, de ő mindig haragszik rám. Amikor nem jól vagyok akkor haragszik rám leginkább és olyankor szokott hibáztatni. Kérdeztem már tőle, hogy miért haragszik, de nem akar beszélni róla.


Most meg el is utazott itthonról ahogy rosszul lettem.

Próbáltam hívni telefonon de nem veszi fel.


Én szeretem anyámat.

Miért haragudhat rám ennyire?


Vagy bennem van a hiba?

Mit tegyek, hogy szeressen?



2023. jún. 9. 04:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy? 12?
2023. jún. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Jujj!

És mielőtt elment, azt is mondta, hogy porszívózz ki, ne lustálkodj?

A mosatlant is nyugodtan bepakolhatod a gépbe.

2023. jún. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Gonosz asszony.
2023. jún. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali 5 fele utazott el és lettél rosszul?
2023. jún. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, ha nem szeret nem szeret. Később majd rá jössz hogy egy olyan ember kedvét akartad aki még magát sem tartja semmire vagy pont ellenkezőleg. Nem ér ennyit, tarts fent egy álca viszonyt mintha téged nem zavarna és hamar lépj le ha lesz munkád.
2023. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Hm... Szinte szóról szóra ugyanez volt a mese decemberben is...


"Én próbálok a kedvében járni, de mindig haragszik rám. Én megkérdeztem, hogy miért haragszik, de nem beszél róla. És amikor megbetegszek azt mondja hogy én tehetek mindenről, hogy beteg lettem. Szívgörcsöm , derék becsípődésem is van. Most el is ment itthonról pár napja.

Miért haragudhat rám ennyire?

Én szeretem őtet nem szeretném, hogy haragudjon rám.

Mit tegyek, hogy szeressen engem?

Én tettem valami rosszat, nem tudom miért nem szeret?"

2023. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért pontoztok le? Mert én voltam az egyetlen aki segítő választ adott a többi elbagatelizált mellett?
2023. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha magàtol nem nyílik meg akkor hagyd .Èld az èleted bulizz szerezz baràtokat .Lehet van neki sok problèmàja vagy lehet depressziós is .
2023. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apàm csak alkoholbefolyàsoltsàg alatt mondta azt hogy èn vagyok mindenèrt a hibàs .Józanul tök jófej volt .Èn nem probàltam a kedvèbe jàrni mivel èreztem hogy nem nekem kell megoldania helyette a problèmàt sőt idővel ràjöttem hogy nem csak èn voltam az oka a bajainak .Ez sokkal összetettebb .
2023. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Fontos lenne tudni, hogy hány éves vagy. Akkor lehetne ertelmesen tanácsot adni.
2023. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!