Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerek születesésnapjára...

Gyerek születesésnapjára félreteszitek a gyerekkel való nézeteltérést?

Figyelt kérdés

Konkrétan a születésnapom környékén, ami még kerek is volt, és nagyon vártam, haragudott meg édesanyám egy kis semmiségért és nem beszéltünk. Születésnapkor pedig épphogy odaböffentette a köszöntést.

Én meg készültem tortadísszel meg mindennel, így azt sem tettem a tortára.

Nekem rosszul esett, és biztos,hogy emlékezni fogok rá.


2023. jún. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ide mióta írhatnak óvodások? Nőjj fel!
2023. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Nem teszek félre semmit:D
2023. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerencsére nálunk senki sem szokott a nem beszélésig eljutni kis semmiségek miatt. Meg tudjuk rendesen beszélni, ha problémánk van.


Ha meg tényleg akkora dolog történt, akkor nehéz lenne őszintén mosolyogni a szülinaposra. De akkor is a megbeszélés a megfelelő eljárás, nem a durcizás. Még ha csak addig is jutunk el, hogy te így gondolod, én úgy, és ez nem egyezik, de ettől még élhetünk békében.


Összefoglalva, szerintem nem a szülinapi viselkedés itt az alapprobléma. Az maximum tünet.

2023. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy? Mert felnptt ember általában a gyerek érdekeit nézi arra a kis időre.
2023. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán, ha leírnád, min vesztetek össze...

De nehogy elláss minket releváns infóval, hogy korrekt válaszokat kaphass.

2023. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha leírnád, mi volt a probléma :D


Egyébként velem szemben sohasem tették félre - úgyis mindig mindennel bajuk volt, amit csináltam (vagy épp nem).

Az összes ünnep kb hűvös, kellemetlen légkörben telt, szeretetet kb sohasem éreztem. Ez van.

2023. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!