Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem a helyzetet?Ho...

Hogyan kezeljem a helyzetet?Hogyn lehetnék jobb apja a gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Párommal külön élünk.Van egy jelenleg 4éves fiunk.

A fiam az elmúlt 2évben eléggé jól kijöttem.

Tartom vele a kapcsolatott mióta külön élünk az ex párommal,de lassan tőbb mint fél éve,észre evettem volna a gyermeken olyan mint ha jobban anyás lenne.

Ezzel nincs is problémám!De engem hanyagolna,nem tudom már szinte őt mivel le kötni sem.

Hétvégére nállam lessz a gyeermek.Gondoltam a jó időben el viszem őt valami szabadtéri programra,séta,játszótér,cukrászda.

Hogyan mivel tudnám őt le kötni?

hogyan éreztessem vele hogy szertem őt?

Mivel tudnám elérni hogy szivesebben maradjon nállam ha velem van?


2023. jún. 15. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy azt a 2 napot csak neki szenteled. Vele játszol, vele labdázol, vele biciklizel, vele eszel .
2023. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Először is megkeresed az exnejed körébe, ki az aki úszítja és manipulálja a gyerekedet. Mert azt teszik. A nejed is és az anyósod is. A gyermekek ilyen helyzetben akkor kezdenek átlagon felül anyásakká válni, ha valaki elkezdi manipulálni őket, hogy elveszti az anyját. Egy manipulátor párosnak(exnej+anyósod) nincs önkontrollja a gyerek felé semmi-csak a célja elérése lebeg a szeme előtt.Ahogy minden manipulátor képes bárkin akár az 1 éves gyereken is keresztül gyalogolni.


Nézz utána. Minden jót kívánok neked, meg a kisgyermeknek.

2023. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Ű2+ Mindezek utűn jöhet az 1-es hozzászóló szerinti dolgok.
2023. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
*2+ Mindezek után
2023. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, h bárki manipulálja. Ha 7 napból csak 2t van az apjával 5öt az anyjával, akkor nem kérdés kihez fog kötődni jobban. A fiúk amúgy is anyásabbak, még kicsi.

Maradj vele folyamatos kapcsolatban a jövőben is, legyél ott minden (számára) fontos eseményen. Csinálhattok olyan progikat is, amit máskor nem, az még izgalmasabbá teszi számára a veled töltött időt.

Kirándulás, kalandpark stb stb

2023. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5 "Nem biztos, h bárki manipulálja. Ha 7 napból csak 2t van az apjával 5öt az anyjával"


De igen.Abszolút manipullás, főleg akkor amikor a gyerek egyik héten az apjánál, másik héten az anyjával él.És hónapokig nem volt semmi baja, teljesen jól vette a dolgokat. Azután változott, midőn az exnej kapcsolata vége felé járt.


Abszolút manipulálás.

2023. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért manipulálná? Ugyan már.

Szerintem találj ki kérdező olyan igazi apás-fiús programokat, amiket az anyukával nem igazán csinál egy fiú. Foci, szerelgetés, horgászat, autós dolgok, stb. Még nagyon pici az a srác, szerintem később sokkal jobb lesz minden. Addig is törődj vele és kérlek, ne hagyd őt el akkor sem, ha lesz új párod, új családod!

2023. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi a faxrol beszelsz 6os?

Hol irta a kerdezo, h anyanak van uj kapcsolata, meg, h egy hetig itt, egy hetig ott a gyerek???

Vagy a sajat eletedet targyalod most ki?

2023. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy teljes normális, ha bizonyos életkorban az ellenkező nemű szülő a kedvenc. Vagyis a kisfiúk anyásak lesznek, a kislányok pedig apásak.

Szeresd nagyon a kisfiad, minden jó lesz! :)

2023. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz vele amennyit tudsz, ez a legfontosabb.
2023. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!