Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A gyerekem gondolk...

Mit tegyek? A gyerekem gondolkodni képtelen id-óta, de mondani mindig tudja, hogy tudja, aztán ő van megsértődve, hogy lehordom.

Figyelt kérdés
Ezúttal a macska vizes tálkája. Elkezdett ereszteni. Felhív, hogy bentről vagy hazafelé vajon tudnék szerezni valamit helyette, vagy holnap veszünk helyette másikat. Meséli, hogy a víz az ajtóig folyt, de feltakarította, de megint látta, tehát biztosan ereszt. Mondom neki azonnal, hogy rendesen takarítsa fel az ajtónál, nehogy beszívja. Erre ő, hogy igen, tudja, már megtette. Én mondom tovább, hogy miért csinálja, mire újfent a szavamba vág, hogy igen, tudja. Erre már bepipulva emelem rá a hangom, hogy hallgasson el és figyeljen, jegyezze meg. Ugyanis amíg kutyánk volt, azt a nyamvadt törülközőt, amivel a kutya mancsait törölte, és mindig vizes volt, a mosdókagyló alá került mindig, érintkezve a bútorral, ami szívta a vizet. Ha nem ezerszer, akkor egyszer sem pofáztam el neki, hogy ne oda tegye, b@ssza bele a zuhanykabinba vagy mit tudom én, de oda ne, mégis képtelen volt felfogni. Mindig mindenre ő tudja, ő csinálja, aztán kiderül, hogy nem tudja és nem jól csinálja. A jó szóra meg b@szik hallgatni. Szépen mondom, türelmen fogytán csúnyán mondom, annyit ér, mint halott szájára a csók. Aztán én fizetek, ha lesz valami, nem ő. Neki olyan mindegy, nem az ő tárcájából folyik ki a pénz, ha új ajtót, szekrényt vagy bármit kell venni. Egy kis odafigyelés és mennyivel szebb lenne az élet. Vigyázzunk a dolgainkra. Ezt miért olyan nehéz felfogni?
2023. jún. 15. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
minekazilyennekkamaszgyerek...
2023. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már most hülyét kaptam tőled, ahogy ezt végigolvastam...
2023. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Közel 20 évesen aligha mondanám kamasznak. Már nem kislány.
2023. jún. 15. 21:46
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Mekkora egy idegbeteg bunkó vagy. Nem mondom, hogy a gyerek nem flegma, de hát tőled tanulta. Ha ilyen a stílusa annak az embernek, aki neveli, akkor ő milyen legyen??
2023. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Azta mindenségit!! Ez volt az évszázad kérdése! 😂😂


Én azt javaslom, hogy a vizet a küszöb alól a kutya törölje fel, de a vizes törülközőt ne a zuhanyba tegye, hanem térítse ki a napra. De utána a mancsat ne felejtsetek el szárazra törölni ismét!

A kuszobot fóliázd le nehogy alamenjen a konyhából a citromlé, mert felazik.. Aztán majd jönnek a hangyák..

A kutya pedig ne tálból igyon, hanem ásványvizes üvegből, de utána tegye vissza a hűtőbe midenkepp!


(uramisten!)

2023. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Remek, és még én vagyok a szemét. Évekig olyan türelmesen mondtam el neki, hogy mit hogyan és miért. Egy zsebből élünk, az az egy sem végtelen. Miért vagyok idegbeteg bunkó azért, hogy évek óta pofázom neki, hogy mit és hogyan, hogy vigyázzunk a dolgainkra? Bármilyen hihetetlen, nincsenek nagy elvárásaim. Ne vegye semmibe a munkámat, ez olyan nagy kérés? Nem ő spórolt és fizette a lakásfelújítást. Őt hidegen hagyták ezek. Vontam bele mindenbe, milyen színű legyen a parketta, a csempe, a festék, vittem magammal Praktikerbe, húzta a száját, hogy neki mindegy. Belesz@rt már akkor is az egészbe, pedig soha nem volt kolbászból a kerítés, hogy mindennapos lenne, hogy kiválaszthatja a lakás belsejét, nem volt rá keret. Meghalok aztán felőlem úgy cseszi szét, ahogy akarja, ő fogja fizetni, de amíg élek, tiszteljen már meg annyival, hogy vigyáz a munkámra.
2023. jún. 15. 22:02
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Neked szájmenésed van? Hogy lehet a semmit ennyire ragozni?
2023. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
A Praktikerben veszed az alapanyagot, és csodálkozol, hogy nem veszik semmibe az egészet? :D
2023. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De ezeket már egy gyáva kukac vagy az ő szemébe mondani ugye. Értitek, feljön szidni a gyerekét a Gy.k.-ra, tényleg léteznek ilyen hülye emberek? 😀
2023. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, neki is mondom, ha úgy viselkedik.
2023. jún. 15. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!