Toxikus anyuka?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van de szeretnem megosztani a saját storymat. 21 éves lány vagyok de meg itthon elek a szüleimmel. Állandóan az megy hogy megtiltja hogy menjek bárhova volt olyan példa is hogy bezart a lakásba, amikor megyek valahova és többet sminkelek vagy valami, jelen esetbe kimostam melle a hajamat és egyből nekem állt hogy “neked van valami pasid vagy minek kell ennyit keszulodni”, hat basszus ne legyek magamra igenyes vagy mi? hozza teszem tiltja hogy legyen baratom

És ezeket ilyen gúnyosan mondja nekem mindig

Őszintén már idegileg nem birom itthon, de a költözés se opció jelenleg

Valami ötlet, hasonló story?


2023. jún. 17. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az anyukád fejében vannak gondok,vagy nem tudja elfogadni hogy felnőtt vagy? Anyukádnak van valakije,vagy apukádal éltek? Igenis el kell fogadnia hogy te már felnőtt nő vagy.
2023. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Anyukad beteg, enyem is ehhez hasonlo..

Bar en kiskoru vagyok, es ugye emlitetted hogy nem tudsz koltozni, pl valami megbizhato baratodhoz nem tudnal ideiglenesen atkoltozni amig meg nem tudod megoldani a rendes koltozest?

Vagy ha az sem jo, probalj meg minnel tobbet kimozdulni / tavol lenni tole, en ezt szoktam csinalni .

2023. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Szokásos " nekem állt" 🤦
2023. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
De ilyenkor mi a bánatért nem lehet egyszerűen fogni magad és elmenni otthonról? Mit tud csinálni? Fellököd és kész.
2023. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem opció a költözés? Tanulsz még?
2023. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
De rossz duma ez a "nem opció". Dehogynem opció, csak neked eszed ágában nincs, mert akkor többet kéne dolgozni. Hát akkor tűrj. Ne mondd már, hogy nem tudsz elmenni otthonról! Ő neked nem tilthat meg semmit. Dehát ha hagyod, azt már nem ő csinálja, hanem te!
2023. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz majd amikor tudsz.
2023. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

El kell költözni.


"Nem opció" - persze, egyszerűen nem akarsz. Elég sokan elmentünk a bántalmazó környezetből, de persze mindig van, aki nem akar tenni a saját életéért.

2023. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
4es, oké csak akkor haza se kell menni meg a pénze se kelljen:-D
2023. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azert nem tudok költözni mert meg tanulok, néhány ember aki itt felszólal gondolkozzon már kicsit
2023. jún. 18. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!