Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is volt úgy,hogy otthon...

Más is volt úgy,hogy otthon nem engedték főzni,így akkor kellett megtanulnia,amikor elköltözött?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves leszek,és szégyenszemre most kell az alapoktól megtanulnom főzni,mert otthon nagyanyám még csak azt sem engedte,hogy segédkezzem. Egyszer csináltam,egy tök alap kókuszgolyót és akkor is lebarmolt érte. Most, hogy összeköltöztem a párommal, nekiálltam,hogy megtanuljak de sokszor cikinek érzem,hogy ezeknek a megfőzésének rutinját,otthonról hoznom kellett volna.
2023. jún. 26. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan ez a szitu! Alig várom hogy összeköltözzek a vőlegényemmel és megtanuljunk főzni :DDD
2023. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én az elején, alig mertem nekiállni,mert még azt is belém verték,hogy semmi sem jó, amit én csinálok (nem jól áll a kezemben), vagy minden elromlik amihez hozzányúlok. És lám,a pasim még életben van a főztömtől..és még csak azt sem mondta,hogy rossz..pedig válogatós.
2023. jún. 26. 23:52
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Jó nagy kretén családod lehet
2023. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Én is így voltam. Nemhogy én, anyukám se tudott a mamától sosem főzni. Addig idegesített mindenkit, amíg ott nem lett hagyva a kaja.

21 évesen költöztem el, akkor tanultam meg főzni magunkra. Imádtam, hogy a konyha végre "az enyém" (bár a párom is főz, a konyhafőnökséget nekem ítélte).

Igaz, előfordult, hogy az étel nem lett jó, sokszor főztem úgy, hogy anyám a vonalban volt, internetről stb, de nem haltunk éhen mégsem. Én nem éltem meg ekkora szégyennek, elvégre nem az én hibám volt.

2023. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Engem bánt,mert anyós is szóvá tette, meg hát no...29-30 évesen sokaknak már gyerekük is van,én meg még most kínlódok a legegyszerűbb ételekkel is..
2023. jún. 27. 00:01
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azok ők, ez meg te vagy. Kár rágódni a multon, haladni kell előre és egyre jobb leszel a főzésben.
2023. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 L.. István ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, a konyha édesanyám birodalma volt, annyit lehettünk ott apámmal amíg ettünk, aztán tipli, mert ne legyünk ott láb alatt :-) Nem költöztem el (NEM mama-hotel volt!), de sajnos már nincs, aki kizavarjon a konyhából, párom sincs jelenleg, szóval megtanulgattam szép lassan főzni, ha enni akartam, meg rájöttem, hogy szeretek is. Meg is látszik :-)
2023. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem nagy dolog főzni.

2. Nem csak a te feladatod a kaja készítés a kapcsolatodban.

2023. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
7-es válaszoló! Van párkapcsolatod?
2023. jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 L.. István ***** válasza:
100%
#9: Írtam, hogy jelenleg nincs!
2023. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!