Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem mondta el hogy...

Anyám nem mondta el hogy testvérem születik, ezt hogy dolgozzam fel? többi lwnt

Figyelt kérdés

mikor a húgom született 6 éves voltam, az emlékem erről az egészről hogy anyám rosszul lesz, felmegy az emeletre megszüli a húgomat, apám kórházba viszi, én nem értek semmit, nagyanyám vigyázz rám napokig, aztán anyámat meglátogatjuk a kórházban, majd apám elválik tőle rá egy évre

sosem lett mély kapcsolatom a húgommal, nem éreztem kötődést felé, féltékeny voltam

anyámat szerettem, de ahogy ez mostanában kiderült tök máshogy állok hozzá, hogy dolgozzam fel? pszichológussal egyedül sikerül?vagy anyám is kell hozzá?

azért is haragszom mert veszélyeztette a húgomat...



2023. júl. 8. 16:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Most derült ki, hogy amikor a húgod született nem tudtál róla, hogy terhes az anyád?
2023. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem.
2023. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Mindenesetre érdekes egy család vagytok.Ahol a 6 éves gyerek nemtud arról hogy az anyja terhes.Óvodában dolgozom egy 3 éves tud ilyesmit.
2023. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
igen, most derült ki
2023. júl. 8. 16:48
 5/32 A kérdező kommentje:
valahogy mélyen volt eddig ez az emlék
2023. júl. 8. 16:48
 6/32 A kérdező kommentje:
honnan tudjam hogy anyám terhes, mindig molett volt...úgy öltözködött hogy a has lenge ruhákban ne látszon, és nem mellesleg a melle sem volt kicsi
2023. júl. 8. 16:49
 7/32 anonim ***** válasza:
38%

Jézusom, azt hittem, hogy messze éltek egymástól, és nem mondta el.

Irigylem a problémáidat.

2023. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Ezt vele kéne megbeszélni, akkor tudnád feldolgozni. Lehet, hogy mindenki előtt titkolta, hogy terhes. Ellenkező esetben legalább a felnőttek beszélgetése során hallottad volna.
2023. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Ez a fajta titkolózás, közvetettség biztos, hogy végigkísérte a gyerekkorod. Ez az incidens csak egy példa lehet. Az érzelmi elhanyagolás mély sebeket tud okozni. Ha úgy érzed, egy pszichológus segíthet.
2023. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Most mennyi idös vagy?
2023. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!