Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tehetem jobbá,közelibbé...

Hogyan tehetem jobbá,közelibbé a kapcsolatomat apámmal?

Figyelt kérdés

Nem rossz a kapcsolatunk ,hanem inkább azt mondanám "semmilyen".

Kb 2 hetente átmegyek, akkor ott elmesélem, hogy mik történtek velem. És kb ennyiből áll a kapcsolatunk.

De ezt is ilyen erőltetettnek érzem valamiért.

Most 25 éves srác vagyok,de már tizenévesen is így éreztem kb.

Pedig semmi rosszat nem tudok rá mondani,mindig segít mikor olyan helyzetben vagyok (nem rég költözés pl) .

És néha nagyon szomorú leszek ettől,mikor úgy érzem ,mintha azt gondolná nem szeretem,hogy nem ilyen viszonyt akart ő sem a fiával.

(Talán annyit említenék meg hogy egyikünk se hatalmas nagy dumás ember,ez nem segít a kettőnk közötti beszélgetésekkor)


Köszi a segítséget!


2023. júl. 14. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz vele közös programokat.
2023. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a beragadt kapcsolatokat úgy lehet új vágányra terelni, ha vagy elég bátor és őszinte, és kimondod az apádnak ami a fejedben van, ami téged foglalkoztat, aggaszt, bánt, és erről beszélsz vele. Ha ki mered mondani, hogy azt gondolod, lehet ő azt gondolja, nem is szereted. Beszéltek róla. Megtörik a jég, lehet sokkal jobb, vagy rosszabb a kapcsolat, vagy az is lehet, hogy minden megy tovább majd ugyan úgy, mintha nem történt volna semmi és szemet hunytok felette. De az egy hatalmas változás tud lenni, amikor a szülő szembesül vele, hogy hohó az én gyerekem nem csak ennyi, és neki nem elég ennyi, hogy a sablonos témákról elmond pár mondatot. Sokkal többre van igénye, csak eddig erre nem adtunk teret.
2023. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!