Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig szabad a gyerekek...

Meddig szabad a gyerekek előtt meztelenül mutatkozni?

Figyelt kérdés

A férjem és én is szeretünk otthon naturálisabb formában mutatkozni de a gyerekek (egy 7 éves lány és egy 5 éves fiú) számára nem tudom meddig nem gond ez. A kissebbiket egyelőre láthatóan nem érdekli de a lány már nézett egyszer-egyszer furcsán a férjemre de volt olyan is, hogy rákérdezett az apjánál, hogy miért nem meztelen. Szinte számon kérte, hogy miért visel alsót.

Itt az ideje abbahagyni az efféle megmutatkozást?


2023. júl. 17. 16:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%
Remélem, viccelsz.
2023. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Semeddig.
2023. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
33%

Nevelés kérdése.

Ha az normális, bármeddig, amíg nektek nem kellemetlen.

2023. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nekünk nem kellemetlen csak nem tudom, hogy számukra milyen érzés. Nem szeretném beléjük nevelni a túlszemérmességet de azért frusztrációt sem akarok okozni.
2023. júl. 17. 16:58
 5/40 anonim ***** válasza:
66%

Onnantól kezdve, hogy a gyerek beszélni tud és közösségbe kerül (bölcsi, ovi) mindent, de tényleg szószerint mindent elmondanak ott!

Szóval azon kívül, hogy rossz hatással vagytok a gyerekek pszichés és szexuális fejlődésére, még a végén fel is jelent benneteket valaki!

2023. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%
3, nem, nem normális. A kutyát érdekli a szülő, ha a gyereknek kellemetlen.
2023. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Illett volna már olyan 6 éve befejezni ezt
2023. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nem viccel. Tegnap is volt egy hasonló kérdés, nagyon meglepett a válaszok 80%-a. Akik szerint ez teljesen normális...
2023. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ melyik ország kultúráját követed.Itt nálunk full elítélik és kiakadnak érte, de pl egy másik országban simán vannak nudista családok és a nudizmust vallják és ott teljesen természetes az egész.
2023. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%

"csak nem tudom, hogy számukra milyen érzés."


Szoktatok egymással beszélgetni? Azért szülő létedre csak észreveszed, ha valami zavarja a gyerekedet.

2023. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!