Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenkedő apa a házban,...

Meztelenkedő apa a házban, mit tudok vele kezdeni hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Apa 52 éves, pocakos, szőrrel teli + feszült a kapcsolatunk, az első szavamban keresi a beszólás gyanúját és támad rögtön. De a legundorítóbb gond hogy fecskealsónadrágban mászkál a házban mindig minden egyes nap, nyáron met meleg van, télen mert hideg van (fűtünk mint a hülye), nem is akármi hanem egy ilyen kis bugyi, vakarássza vagát meg ilyene na és a bűz....


22/N vagyok, itthon lakok még, igen nyár van, melegem van, de ha egy hasonló ruhában pl monokiniben mászkálnék/tangában büdösen és izzadva a közös térségben, hogy testszene neki.


Akárhányszor felhozom a témát diplomatikus módon, toleranciával az én oldalamról, mindig megsértődik, hogy valami normláisat hordjon, hogy ne szúrja ki a szemem a műszere meg a szőrős ...-be.


Mi van ha átjönnek hozzám, nekem full kellemetlen lenne. Nagyon gáz...



2023. júl. 26. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem először anyukáddal beszéld meg, majd ő elintézi vagy közösen szóltok neki.
2023. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
97%
Ez tényleg necces. Nem magamutogatós családból származom, így nem nagyon tudom átérezni a problémád, de elhiszem, hogy zavar apukád jórészt pucér testének látványa, ugyanakkor apukádat is megértem, hogy a saját otthonában, a saját családjának a körében szeretne úgy öltözni, ahogy jól esik neki. Anyukáddal beszéltél erről? Talán az ő közbenjárása segíthetne rajtad, hogy legalább a fecske helyett boxeralsót vegyen fel, az többet takar. De tulajdonképpen a legegyszerűbb lenne, ha egyszerűen apukáddal beszélnél. Azt gondolod, megsértődne, de lehet hogy nem, és nem is gondolta volna, hogy ez ennyire zavar.
2023. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
94%
Anyukád, ő hol van, vele nem tudsz beszélni erről ?
2023. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az ő háza + ő is ugyanúgy otthon van. Miért kéne ahhoz igazodni, hogy a te fiatal szemednek ő nem elég szexi? Valószínűleg ha 22 lenne, nem lenne gondod ezzel. És ha majd te is 52 leszel, te sem leszel egy szép látvány és nem örülnél ha a gyerekeid ezért kiírnák egy nyilvános oldalra, hogy az anyám csúnya és igénytelen...
2023. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
74%
apám nyáron egy szál fecskében flangál otthon. Persze ha vendégek, látogatók jönnek hozzájuk, akkor nem. Kérdező, ha meleged van, Neked is jogod van otthon egy szál monikiniben vagy tangában lenni, ha Téged ez nem zavar.
2023. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
80%

Lehet itt lazáskodni, de mondjuk egy ilyen típushoz nem szívesen ugrok át még 5 percre sem:


[link]


Egyszerűen túl proli.. ráadásul a kérdező apja még a fenti képnél is gusztább lehet a leírtak alapján.

2023. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
22%
Strandra ne menj.
2023. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
29%
A saját házában hagy legyen már abban, amiben szeretne. 22 éves vagy, nyugodtan elkoltozhetsz és ott majd te döntöd el, hogy ki miben lehet
2023. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
7 Nem az a baj hogy strand meg ilyenek, ott legalább kultúrált emberek vannak. De a bűz meg a szőr kilóg a ...., normális ember strandon azért valamennyire felkészíti magát, hogy nem a fürdőkádba megy vagy a WC-re.
2023. júl. 26. 17:58
 10/63 anonim ***** válasza:
59%
Tökön rúgnám.Nem a házastársa vagy. Nem kellene divatnak lennie a gyerek előtt meztelenkedni, akárhány éves is.
2023. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!