Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan beleköt a...

Anyám állandóan beleköt a páromba. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Az elején semmi baja nem volt a párommal de újabban minden lehetséges dologba beleköt vele kapcsolatban. Állandóan szapulja a szakállát, beszólogat, hogy vágja le, mert szerinte igénytelen, nekem viszont semmi bajom nincs vele. Lassan egy éve vagyunk együtt. Akárhányszor közlöm, hogy menni akarunk valahova kettesben, akkor megsértődik. Nem értem, miért csinálja ezt, mert soha nem volt vele tiszteletlen. Hiába mondom anyámnak, hogy nekem ő így (is) tetszik, akkor is beleköt. Mit kéne tenni?

2023. júl. 27. 15:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy én és a párom 22 évesek vagyunk
2023. júl. 27. 15:16
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Mert engeded.

Ez nem az ő territóriuma, meg kell vele értetni akár a lehető legdrasztikusabb módon is.

Amíg az ő territóriumán laksz és oda hordod a párodat is, addig ez nem fog menni.

2023. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod. És nem tudsz határt húzni. Meg lehet tanulni, csak nem a neten.
2023. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert C típusú a faszi!
2023. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, ezzel mellé lőttél! :) Egyébként ha az lenne, akkor se lenne helyes szerintem, hogy megjegyzést tesz.
2023. júl. 27. 15:44
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Vagy irigy arra,hogy jól megvagytok,neki pedig nem ilyen szeretetteli az élete.

Vagy, ami rosszabb, esetleg tetszik a barátod neki és féltékeny.Azért kötekedik.

Mindkettő előfordul lányos anyákkal,családban is volt ilyen sajnos.

2023. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Mert az átlagemberek (proli) ilyen primitívek.

Ezért nem kell hazahordani a kanikat, lehet találkozni máshol.

2023. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Apukád veletek él? Jó a házasságuk?


Holtbiztos, hogy anyukád vagy egyedülálló, vagy apukáddal rossz a házasságuk és régóta nincs szex az életében. Innentől pedig az van, amit 6-os írt, irigykedik a te boldogságodra és kielégített mivoltodra.

2023. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyádat, mi baja van a pasiddal. Zavarba fog jönni, mert egy szakáll az nem probléma. Le fogja tagadni, de onnantól kezdve minden beszólásnál vissza tudsz neki utalni, hogy Á, szóval nincs vele bajod! Neki szemtől szembe szól be, vagy neked? Nem kéne találkozniuk.
2023. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is anyós vagyok, úgyanígy viselkedtem a vejemmel. Főleg, mikor kezdett komolyabbra fordulni a kapcsolatuk. Okom nem volt rá, de bevallom, ez van. Aztán rájöttem, a lányomat bántom ezzel. Ő sohasem panaszkodott, de láttam rajta, hogy fáj neki.

Elfogadtam, sőt meg is szerettem a vejemet, de nekem kellett rájönnöm erre. Ha más mondta volna, még mindig az utálatnál tartanék.

De ez én vagyok.

Kellett hozzá egy év, és egy csomó magamnak feltett kérdés. Most jobban érzem magam, jobb a kapcsolatunk, jobb az energia a családban.

Az anyukádat te ismered, neked kell eldöntened, hogy rákérdezel-e...talán még maga sem tudja a választ. Sok sikert és kitartást kívánok!

2023. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!