Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig normális...

Hány éves korig normális meztelenül mutatkozni a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Kisgyereknél aki állandó felügyeletet igényel természtes hogy előtte öltöznek át vagy wcznek stb de egy nagyobb önálló gyerek előtt mondjuk egy átöltözés vagy fürdőből meztelen kilépés meddig oké?
2023. júl. 30. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Bármeddig.
2023. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Százmilliószor volt már ez a kérdés.

Unatkozó perverz vagy, aki meztelen emberekkel kapcsolatos történeteket vár?


Egyébként 1-esnek igaza van. Bármeddig. Egy családban nem kell, hogy tabu legyen a meztelenkedés. De ha a kamaszgyerek nem akar a szülő előtt meztelenül mutatkozni, azt természetesen tiszteletben kell tartani.

2023. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Amikor már nála is kezdenek megjelenni a másodlagos nemi jegyek, akkor, utána már ne.
2023. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
90%

Naturizmus kapcsán került szóba, a szakemberek szerint addig, amíg a gyereket nem feszélyezi.

Hogy mikor feszélyezi, jó szülőnek azt észre kell vennie akkor is, ha a gyerek nem mondja.

2023. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy gondolom, hogy direktbe nem kell meztelenül mutatkozni semmikor. A gyerek kibírja azt a 3 percet is, míg a wécén vagy. Tedd be a járókába. Amikor már kimászik, nincs vele gond, felteszem nem vetkőzöl pisi előtt meztelenre. Ez az én véleményem.

De ha más meztelenkedik, neki úgy kényelmes, az is teljesen rendben van. Nem olvastam még a "meddig meztelenkedjük a gyerek előtt" törvénykönyvet.

2023. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Sehány éves korig. Soha nem láttam a szüleimet meztelenül, kicsi gyerekkorom óta ők sem engem. Nem vagy normális, ha szerinted természetes.
2023. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

mivan? :-D 34 vagyok anyam 62 meg mindig pucerkodunk egymas elött...

a nagyim halalakor ot furdotettuk es pelenkajat csereltuk. Ez csalad.

2023. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
csak remélni merem, hogy nincs gyereked.
2023. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
11%
lepontozók: irónia volt.
2023. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Csak az újabb meztelenkedős kérdés.
2023. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!