Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit hány évesen engedtek el...

Kit hány évesen engedtek el először valamilyen koncertre a szülők (barátokkal vagy egyedül)?

Figyelt kérdés
Az sem mindegy hol és milyen koncert volt?
2023. júl. 31. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Nevelö apammal mentem 16 evesen Kölnbe Metallica konzertre (Budapestrol).


Elötte nem nagyon mentem el...max moziba vagy etterembe haverokkal.


Jo gyerek voltam az az igazsag...


De 88-as születesu vagyok azota felgyorsult a vilag

2023. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Még 15 éves (lány), eddig még nem kerezkedett ilyen helyekre, de őszintén örülök is neki.
2023. júl. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
16
2023. júl. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen év végi Ossian koncertre.
2023. júl. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
17 körül voltam, valami fekete bárányon, már nem emlékszem melyik.
2023. júl. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem engedtek el. Miskolc közelében lakok, Budapesten lett volna minden koncert ami érdekelt.

Nem volt kivel mennem.

Nagy a távolság, mi van ha megtámadnak, sok a Keletiben az arab és a C stb..

Drága az út, és a koncert jegy (külföldi előadók). Ha magamnak is vettem volna akkor is bűntudatot keltettek bennem hogy ilyen dologra nem éri meg ennyi pénzt költeni.

2023. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
22
2023. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

13 voltam, de egy bevásárlóközpont átadóünnepsége volt, szóval nem az a vad koncert. Hooligans koncert volt. Itt anyámék vonakodva engedtek el.

Utána olyan 15 éves koromtól kezdtem rendszeresen koncertekre járni, Tankcsapda, Ossian, Depresszió, Alvin és a mókusok, Pokolgép, stb. Itt már nem volt gond anyámék részéről, eleinte annyi volt a kikötés, hogy apa hazavisz a koncertről, ne kóricáljak utána sehová. Aztán ez is elmaradozott olyan 16 éves koromtól.

De én megbízható gyerek voltam, a szüleim pedig szerencsére sosem infantilizáltak.

2023. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

16 voltam, a szüleim jól ismerték a srácokat, akikkel mentem, bennem is megbíztak (nem is adtam rá soha okot hogy másként legyen).

Első diákmelós fizuból vettem a jegyet egy pesti koncertre, apukám nem volt elájulva, hogy a kisvárosból felutazok egy nagyobb, Akváriumban tartott rock koncertre, de elengedtek. Azóta is ott vagyok a Hollywood Undead összes magyarországi koncertjén :).

2023. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

12. Balatonon volt ingyenes Happy Gang és Carpe Diem koncert. Többen mentünk gyerekek, a legidősebb talán 16 éves volt. Arra nem emlékszem, felnőtt volt-e velünk, de tuti, hogy világosban hazaértünk még.

Pár hónappal később volt Total Dance koncert, oda nem mehettem, mert sokba került. Pár osztálytársam ment, egyikük anyukája kísérte őket.

Igazi koncerten végül 15 évesen voltam először, Jazz&Az volt.

2023. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!