Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit csinálnál?

Szülőként mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves lányod akit nemrég tettek ki az általános iskolából mert viselkedészavaros, mentális beteg. Most alapítványi iskolába jár. Egyik nap mikor viszed haza kocsival a suliból, beközli hogy meg akar halni.

2023. aug. 3. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Vidd el gyerekpszichológushoz és beszélgess vele te is. Ne ítélkezz, ne állj neki sápítozni és magadat/őt/bárkit hibáztatni előtte, mert csak rontasz a helyzetén, és ne erőszakold rá magadat sem.


A gyerek oldaláról tudok beszélni, bár már felnőttem.

2023. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyerek, immáron 27 évesen.. 11 voltam mikor ezt mondtam és azt kaptam rá hogy a szüleim megfenyegettek hogy ők is öngyilkosak lesznek ha megteszem. Azóta nem merek elmenni, ide kötöttek ezzel pedig lelkileg már kb 20 éve nem vagyok.
2023. aug. 3. 13:33
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Problémás gyerek voltam, bár ennyire, de azt belátom utólag, hogy jól döntöttek a szüleim, amikor nem irattak át alapítványi iskolába. A lehető legrosszabb döntésnek tartom ha a szülő még érezteti is a gyerekkel, hogy beteg.
2023. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
*bár nem ennyire
2023. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Beszélgetnék vele.

Aztán megoldanánk a dolgot.

Gondolom a suli miatt is, akkor keresnénk másikat, ilyesmi.

2023. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém sem tud mit kezdeni velem

Leszar

Fogadd el

2023. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Más iskolába vinném.


10.-ben az osztálytrsaim miatt én is elgondolkoztam az öngyilkosságon.

2023. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

"Problémás gyerek voltam, bár ennyire, de azt belátom utólag, hogy jól döntöttek a szüleim, amikor nem irattak át alapítványi iskolába. A lehető legrosszabb döntésnek tartom ha a szülő még érezteti is a gyerekkel, hogy beteg."


Ha kiteszik az onkormanyzatibol, kénytelen máshova íratni....

2023. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha te már öngyi lettél nem tök mindegy hogy a szüleid mit csinálnak utána? Bruh
2023. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
??
2023. aug. 3. 14:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!