Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lenne kötelező tartani...

Miért lenne kötelező tartani velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni de ez egy bonyolult dolog én és a családom közti kapcsolat.

Nagyon szegények voltunk nem voltak jók a körülményeink és én 10 éves koromban intézetbe kerültem.

Folyamatosan hitegettek a szüleim, hogyha jobb lesz a helyzet kivisznek de amikor jobb lett sem vittek haza és a látogatások, hívások is ritkultak.

Az intézetben engem bántalmaztak minden féle téren... de segítséget bárhonnan kértem nem kaptam, a szüleimtől sem.

A nagynéném volt az aki próbált kihozni onnan de nem sikerült neki annyit viszont elért, hogy másik lakásotthonba kerüljek és 18 évesen amikor kikerültem hozzá költöztem.

Egészen az év elejéig együtt éltünk de ő sajnos hirtelen meghalt. Nekem csak a kisfiam maradt a családommal rég nem is beszéltem távol költöztünk tőlük.

A nagynéném hamvait viszont a szülőfalujában szortuk szét ott ahol a családom él.

Akkor láttak meg és azóta zaklatnak.

Hogy, hogy nem mondtam el azt, hogy van egy gyerekem és ők csak az interneten látnak mások àltal stb...

A legborzasztóbb viszont az, hogy nem értik meg én nem akarok tőlük semmit.

Azt mondta az anyám, hogy nekem kötelező velük "jóban" lennem mert ők a szüleim.

Miért? Ha valaki életet ad nekem kötelező bármi is?

A feljelentésen gondolkodom.

Nem akarok velük sem veszekedni sem semmit.



2023. aug. 4. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Azt mondta az anyám, hogy nekem kötelező velük "jóban" lennem mert ők a szüleim. - ilyet nekem is mondtak. Kinevettem őket, és azóta sem beszélek velük.
2023. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is pénz az ami miatt elkezdtek érdeklődni de halála előtt a nagynéném azért gondolt másokra is így én nem örököltem annyit amit szerintem ők hisznek.

Sokat szendvedtem miattuk és azért mert a szüleim nem gondolom, hogy bármivel is tartoznék nekik azzal sem, hogy beszéljek velük.

Kötelező szerintük, szerintem meg nem van rajtam kívűl még két gyerekük legyenek velük jóba velem nem kell.

2023. aug. 5. 10:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!