Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoljak? Tenyleg ez...

Mit gondoljak? Tenyleg ez normalis igy?

Figyelt kérdés

Meg itthon elek a szuleimmel, de anyummal borzaszto a kapcsolatunk..

Barmin osszeveszunk o kepes hetekig nem szolni hozzam vagy honap. Csenddel buntet ami nekem a legrosszabb

Ugy erzem mindenki mas fontosabb neki (itt gondolok a parjara is) sokkal tobb szeretetet ad neki becezgeti, erezteti vele a torodest szavakban is vagy oleles barmi (Amit en max szulinapkor kapok)

Hozzam ha szol az idegbol tortenik, nem kaptam tole egesz eletemben 1 szep szot sem

Hiaba probalok nyitni fele 0 erdeklodes

Azon kivul hogy abban "torodik" velem hogy a kedvenc kajaimat megcsinalja vagy aztmondja vigyazzak magamra

De semmi masban nem mutat torodest

Ha osszeveszunk nagyon csunya dolgokat mond, (20 eves vagyok) de hozzamvagja hogy o erte anno odavoltak a fiuk en ezt meg sem ereztem soha, velem nem foglalkoznak nem lesz senkim se gyerekeim mert engem leszarnak.

(Tudja jol hogy nagyon szeretnek kapcsolatot es nem jon ossze..)

Es volt egy nagy csalodasom mar ami elvette az egesz onbizalmam


2023. aug. 7. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Full átlagos anya-lánya kapcsolat.
2023. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális, de sajnos ez az átlagos.
2023. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Borzasztó ilyeneket olvasni. Nem értem miért kell egy nőnek minden áron szülni, ha érzi, tudja hogy semmi energiája, idegrendszere nincs felnevelni, törődni, szeretni egy gyereket. Sajnos még csak ezután jön a java, és fognak ilyen életben felnőni a jövő generációja, mert hát a CSOK és társai belekényszerítik a párokat, hogy gyermekeket szüljenek ha akarnak ha nem. Emiatt lesznek csúnya szóval "felesleges" gyerekek, akik csak a pénz miatt születtek meg, de amúgy ha az nincs akkor nem kellettek volna. És ez előbb-utóbb úgy is kifog bukni, aminek a lurkók isszák meg a levét. Tisztelet a kivételnek! Bocsi, ennek ki kellett jönnie belőlem, mert dühítő és sajnálom akik ilyenen mennek át. És annyi ilyen kérdés van a GYIK-en is.


Na a kérdésre válaszolva, nem, ez nem normális.

Tanulsz még kedves kérdező, vagy dolgozol? Tudom, hogy a legegyszerűbb ilyenkor azt írni költözz el és ne is nézz vissza rá, de azért ez nem olyan egyszerű még a te korodban.

Próbáld meg neki kifejezni az érzéseidet, mondd el neki mennyire rosszul esik ahogyan beszél veled. Pl. „Szeretném, ha tisztelettel beszélnél velem”, persze ennek oda-vissza alapon kell működnie, mert a változáshoz két ember kell.

2023. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
93%
A saját elbaxott életét vetíti ki rád, szerintem az a baja. Plusz ha abban a korban van, a klimax is felerősítheti sajnos ezeket a rossz tulajdonságokat. Átérzem, hallgattam én is eleget anno a saját anyámtól. Tipikus viselkedés azoknál, akik megbánták a gyerekvállalást, persze bevallani ciki. Próbáld ignorálni amíg még vele kell élned, aztán lépj le amint teheted. A csenddel verés nagyon rossz de hidd el, az rosszabb, ha folyton üvöltene és attól nem tudnál nyugodtan létezni.
2023. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normálistól messze van de nem egyedi.
2023. aug. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!