Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám teljesen kikészít,...

Anyukám teljesen kikészít, nem tudom mit tegyek. Ti ezt mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos még itthon lakom, pedig már bőven felnőtt vagyok csak hosszas volt nekem az egyetem (orvosin végzek jövőre). Egyébként tanév közben kollégiumban vagyok, nem otthon.

Anyukám állandóan csesztet, nem telik el úgy nap hogy ne szólogatna be. Csak hogy a mai példát említsem… Van egy futópadunk, amit ő rendelt de sosem használja, csak én szoktam használni néha. Ma tök sokat tudtam futni és nagyon örültem, mert így tudok edzeni, erre amikor hazajött azzal kezdte, hogy miért nem odakint futok ott legalább vannak emberek, ha mások tudnak ott futni akkor én is….(nem értem, hogy mi köze hozzá meg egyáltalán miért köt belém, ő soha életében nem sportolt semmit és túlsúlyos is, de nem tesz ellene semmit). Aztán elkezdett kiabálni, hogy miért nem megyek pár kört az autómmal mert hogy le fog merülni az akkumulátora (sajnos nagyon sokat áll az autó, mert én messze tanulok ahova nem tudom magammal vinni, viszont félek is vezetni, mert nincs elég gyakorlatom). Kiabált, hogy miért nem hívom fel a vezetési oktatómat hogy vegyek órákat ha félek vezetni, mert hogy akik később szereztek jogsit mint én azok már régen vezetnek stb… Mindeközben nyitva volt a hátsó ajtó és engem idegesített hogy a szomszéd ezt végighallgatja, ezért löktem rajta egyet hogy becsukódjon valamennyire magától (nem az volt a célom hogy becsapjam de kicsit erősre sikeredett). Ezután anyám torkaszakadtából üvölteni kezdett, hogy ebben a házban innen csak hogy nem az ajtót mert ő ezt nem tűri. Ez most csak egy példa volt, de kb. minden héten 2X legalább van valami hasonló, általában nem ilyen durva véggel, de akkor is…

Tényleg nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, nem tudom mit tehetnék.



2023. aug. 14. 22:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyedül szeretne lenni 1-2 órát. Azért küld futni, autózni.
2023. aug. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%
13-as igazad van. A férfiak tehetnek mindenről! A zakkant nőkről is. Pedig a nők 45 körül, maguktól megzakkannak. Példa rá a 13-as. Ő korábban. MOCSKOS FÉRFIAK!!!
2023. aug. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
40%
Ki az a barmocska aki a 13-ast felpontozza? Nem is ismeritek a kérdező apját! Ide tényleg beteg ferfigyülölő nők járnak. Kedvencem , mikor egy nő azt írja : utálom a sógornőm. Az egy bites nők válasza: a férjed tehet róla, plusz jelzőket is írnak hozzá. A kérdező valasza: a testvérem felesége.... . Helló helló... Ilyen ez a női faj.
2023. aug. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
30%
Az apád, a nagyapád annak az apja és annak az apjának az apja tehet róla. Mocskos. Üdv egy okos NŐ
2023. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom ha jól kereső orvos leszel ő meg idős néni akkor azért majd jól fog jönni a családban egy háziorvos aki segíthet anyagilag és egésségileg is. Gondolhatna kicsit a saját jövőjére is mielött teljesen elrontja a kapcsolatát veled!
2023. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Most mi a gond? Megkérdeztem, hogy az apja hogy viseli ezt. Vagy reggeltől estig, a kocsmában szlopál.
2023. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
Egy időben mindenki joghallgató volt itt, mostanában meg orvos lesz... te az orvosit max fotón láttad.
2023. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%
mondjuk max két hete vagy otthon, hiszen van egy egy hónapos nyári sebgyak, vagy július vagy aug végig...
2023. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%

Azér ennyi időt nehogy ne birj már ki.

Nem ilyen durva véggel? Ez se volt olyan durva sztm.

2023. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem olvastam el a kerdest de szinte igazat adok szuleidnek. Itt a gykn egyik gyerek sem akar elkoltozni otthonrol mert jo nekik a mama hotel. Aztan csodalkoznak a nok miert nem allnak le veluk es miert nem akarnak felmenni hozzajuk.
2023. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!