Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez egy...

Szerintetek normális ez egy 60 év feletti embernél?

Figyelt kérdés

Apám 63 éves.

Nyaralni fognak menni anyámmal, lassan közel a nyugdíjas kor, de ő még bulizni akar.


Napi szinten iszik, meg ha elmennek idegen, fiatalok közé részegen beáll táncolni.

Anyám ezért ideges, hogy vénemberként nem bír viselkedni.

Fiatal lányokhoz odamegy leégetni magát.

A strandon bömbölteti a zenét.


Barátaik nincsenek, egy értelmes korukbéli házaspár ismerősük, akik elmennének velük nyaralni.


Miért nem bírja felfogni, hogy már nem 40 vagy 50 éves?


2023. aug. 15. 20:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted 40-50 éves korban normális, ha valaki alkoholista, meg idegen nőket zaklat?
2023. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem zaklatja őket, csak beáll táncolni, mint a fiatalok egy diszkóban, nem fogdossa őket vagy ilyesmi.


Arra értettem, hogy nem 40-50 éves, hogy nem bírja a szervezet már ilyen korban a hajnalig tartó bulizást.

2023. aug. 15. 21:03
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Te is ott leszel? Tudni fogják, hogy az apád? Ha nem akkor ne zavarjon, nem te fogsz égni. Ő fiatalnak érzi magát és kész, nincs ezzel baj. Az lesz a szomorú, amikor rájön, hogy már nem annyira.
2023. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Az alkoholizmus és a nők zaklatása (beleállni a pofájukba és kéretlenül nyomni a dumát vagy erőszakosan befurakodni az aurájukba táncolni számomra az) semmilyen korban nem normális.

Magában az, hogy szórakozni akar, teljesen normális.

2023. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Kapuzárási pánik
2023. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

1 és 5 👍

Itt szegény anyukádat sajnálom h egy ekkora tahó palija van. Még idegen fiatal lányoknak csapja a szelet, meg alkesz disznó is.. Mondjuk én lehet már eltakarítottam volna magam mellől, vagy ha mellette is élnék, számmomra egy idegen ember lenne, nem pedig a férjem, vagyis EXem..

2023. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

"Nyaralni fognak menni anyámmal, lassan közel a nyugdíjas kor, de ő még bulizni akar."


Ez teljesen természtes. 20 év múlva is mehet. Nem is értem a kérdésed.


Ha nem naponta piál, az méiért baj?

Egyáltalán, ki vagy te, hogy eldöntsd, milyen korban mit illik.


Ja, ismerek valakit, 65 múlt, és többet jár bullizni, mint én. Egészségére.


Szerintem csak irigy vagy, hogy a te életed egy 60+-osnál is sivárabb.

2023. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#6


Nem zaklatja a lányokat.

Volt olyan, hogy elmentek közösen faluházba szilveszterezni anyámmal, és azt csinálja, mint a fiatalok.

Volt hogy fiatal nők fogták a kezét, hogy "gyere papa", ő ilyen mimóza alak, ő szimplán csak táncolni akar.

Nem tolakodik, de anyám már nem szeret táncolni sem, ő inkább elül magának.


Szerintem is kapuzárási pánik.

Mármint, hogy ő már nem fiatal, nem jól viseli.

Gyakran, vesz mintás, rikító ingeket, mert szerinte az fiatalos .


Természetesen én nem megyek velük, nem vagyunk egy korosztály.

Jobb lenne neki is belátni, hogy korabeliekkel kellene barátkozni, de 60 körüli emberek többségének már ez nem hiányzik.

2023. aug. 15. 23:53
 9/29 A kérdező kommentje:

#7


Nem irigylem, hanem gáz.

Úgy viselkedik, mint egy tini.

És a piát sem úgy viseli már a szervezet, mint 20-30-40es években.


Nincs azzal baj, ha valaki jól akarja magát érezni, csak, mértékkel, tudnia kellene hány éves.


Jó, tudom nem korfüggő, én pl semmi alkoholt nem iszok, de általában idősebb korban már lassabban, regenerálódik a szervezet.

2023. aug. 16. 00:00
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem szimpi az öreg.
2023. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!