Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők s gyermekek véleménye...

Szülők s gyermekek véleménye érdekelne. Szégyenlősség ?

Figyelt kérdés
Szülők ti gyermekkorotokban milyen nevelésben részesültetek ami a szégyenlősséget/meztelenkedést illeti? S hogy ti ugyanúgy vagy épp emiatt másképp neveltétek e gyermekeiteket? Én személy szerint nagyon szigorú szabályok között voltam ami az illeti.De tudom hogy párom s én sem vagyunk szégyenlősek s más lesz a nevelési “módszerünk”.Nem kamu kérdés nincs benne semmi szexuális indítás. Egy fiatal lány :))

2023. aug. 17. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

24 éves srác vagyok.

Nálunk otthon nem divat a meztelenség, viszont én szeretek meztelenül lenni, és amikor edzőtáborban vagyunk, akkor tusolni együtt tusolok a többiekkel.

Kortól függetlenül. És a többség nem szégyenlős.

Én otthon aludni full meztelenül szoktam, mert úgy sokkal kényelmesebb.

És szerintem így lenne a természetes, hogy meztelenül tudjanak létezni egymás előtt az emberek, ha más nem, akkor az azonos neműek.

2023. aug. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Eszembe nem jutna a gyerekem előtt meztelenkedni,atya világ....

25F

2023. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim abszolút szégyellős nevelést kaptak mindketten, minket is így neveltek, soha nem láttuk őket meztelenül, és mi sem láttuk egymást nővéremmel sokáig. Mi azonban kamaszkorunkban megváltoztunk, máshogy vélekedünk erről, mint a szüleink, mi egyáltalán nem vagyunk szégyellősek egymás előtt.

18F

2023. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nálunk aput max boxerben láttam, anyut többször meztelenül is. Nálunk ez megszokott, de az biztos h én nem igy fogom nevelni a gyerekem, max ha a férjem megváltoztatja a véleményem. De itt még nem tarok. XDDD



L

2023. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!