Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szólnak bele a szüleim...

Miért szólnak bele a szüleim mindenben?Miért akar anyám mindent megcsinálni helyettem?

Figyelt kérdés

Jelenleg otthon élek.Sokat vitatkozom velük,de a mai nap kicsit kiborítottak.Munkahelyemről még nem kaptam meg a fizetésemet és megmondtam,hogy én mit szeretnék lépni erre.Erre anyám üvöltve közli,hogy kéri a főnököm számát,meg biztos hazudozom abban,hogy én dolgozni járok és nem lehet bennem megbízni,mert hazudozom össze vissza.Nyelvvizsga eredménnyel kapcsolatos e-mailemet is este 11-kor üvöltve kérte,a kártyámat elvette.Sokszor járok este mert a barátommal vagyok és közölte,hogy ezt is befogom fejezni.Miért nem hagyja,hogy önállóan éljem az életemet?

Menekülök rendesen otthonról.

23 éves vagyok..



2023. aug. 19. 01:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%
20-as a felesleges okoskodás helyett esetleg olvasd el az előzményeket! Megtudsz belőle eleget.
2023. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
21, elolvastam már és még írtam a is választ, Cicus!
2023. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
39%

Azzal az erőbel akkor meg is éethetted volba. Hacsak nem ugyanolyan mamahoteles kiskirály vagy te is.

Amire a flegmázásodból ítélve nagy az esély.

2023. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ő nem fog megváltozni, de a te magabiztosságodnak, nyugalmadnak jót tenne pár év különélés.

Nekem anno a koliból utolsó évre haza kellett költöznöm, a nagyszüleim betegsége miatt. De a megelőző évek távolléte, meg nyilván ez a szituáció, már megoldotta a felnőttként való visszatérésem. Magam is tudtam már máshogy állni a dolgokhoz, és - többnyire- sikerült időben leállítani a beavatkozást.

Szülőként is látom, hogy nagyon nagy kihívás lekövetni a gyerekünk felnőtté válását. Fogalmam sincs, hogy itthon maradó 18- 20 évessel mit összebénáztam volna. Hálistennek (számukra és számomra is) máshol tanultak / dolgoztak egy ideig. Most már, akár vissza is jöhetnénk, mert kialakult egy új egyensúly, és úgy vélem nem mennénk egymás idegeire.

2023. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
92%
Különköltözöl és emgoldódnak ezek a gondjaid.
2023. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!