Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utáltam gyerek lenni , mások...

Utáltam gyerek lenni , mások is vannak ezzel így ?

Figyelt kérdés
Ahogy idősödöm egyre többször jön az az érzés milyen rossz is volt gyereknek lennem, hozzáteszem nem jó családban nőttem fel. De valahogy egyre reálisabban látom a gyerekkorom hogy milyen elcseszett is volt a szüleim jóvoltából. Alkesz apa , egy anya aki sosem védett meg.

2023. aug. 25. 15:57
1 2
 11/16 L.. István ***** válasza:
100%
Én is utáltam, de nem a családom miatt, hanem mert egy lúzer voltam.
2023. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10es csak kérdeztem más van még ezzel így, te meg látom szeretsz szurkalódni :)
2023. aug. 25. 17:33
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is utáltam gyerek lenni, vártam, hogy nőjek fel.

Most már felnőttként utálom az életemet, de legalább nem sírom vissza a gyerekkoromat.

2023. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn. Kiszolgáltatott voltam az alkoholista apámnak, rajtam volt a teher, hogy védjem meg anyut tőle, persze nem tudtam, meg magamat sem. Kb 20 évesen eljöttem otthonról, onnantól meg máig az megy, hogy hálátlan vagyok stb.

Maximalizmus, prezentációs szorongás, meg még sorolhatnám, hogy mi lett ennek a következménye. Kb 30 éves koromban esett le, hogy mindez a gyerekkorom miatt van.

2023. aug. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Én is utáltam gyerek lenni. Azok többségénél az állat is különb. Főleg ha kislány.
2023. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
én sem szerettem az lenni, bár egy oldalról megnézve mégis szomorú leszek, ha a gyerekkoromra gondolok. Akkor még ilyen, hogy Karácsony, Húsvét, Újév.. mindnek volt egy varázsa, és akkor még nem fogtam fel azokat a dolgokat, amik miatt utólag visszatekintve nagyon szomorú vagyok.. Hát, ez van :/ Azóta jött a sok itthoni probléma, és a karácsony is csak egy nap, amikor mosolyt erőltetve az arcunkra összejövünk, és minél hamarabb igyekszünk befejezni a fadíszítést.. Szomorú vagyok, hogy így alakult.
2023. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!