Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők? Rengeteg közös tulajdo...

Szülők? Rengeteg közös tulajdonság ?

Figyelt kérdés
Mennyire hasonlít rád gyermeked ? Külső jegyek, testrészek? Gondolok itt száj,orr,szem? Amit környezetben elő emberek is megjegyeznek ?

2023. szept. 20. 13:41
 1/8 anonim válasza:
100%

Nekem sajnos még nincs gyerekem de màr egy ideje rajta vagyunk a párommal:)


Én szinte teljesen apámra ütöttem. A szám az ugyan olyan mint az övé, még az arckifejezéseim is, szemem is inkább az övé.

Miután anyáék elváltak anyum mindig azt mondta ne vágjak már olyan pofákat mint apám. Sokan mondták hogy a fogunk az teljesen olyan mert apumnak is baromi egyenes szép fogai vannak.


Viszont sokan azt mondták hogy teljesen úgy nézek ki mint anyum és hogy le sem tagadhatnám meg hogy ugyan az a szemünk.


Személy szerint nem nagyon hasonlítok anyámra talán a szemöldököm meg hogy kicsi nekem is a fülem meg tőle örököltem a nagy ciciket mert apa családjában mindenkinek kicsi volt:'D


Azt nem értem hogy mindenkinek cuki egyenes orra van a családba. Kivéve nekem meg apa részéről nagybátyámnak van egy kis pukli. Amit utálok mert előröl jól néz ki oldalról meg mint valami troll:')

2023. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs gyeekem. Én viszont kivül belül édesanyám vagyok le se tagadhatná fia vagyok.

Abba a suliba íratott be ahol korábban dolgozott. Akik anyu idejébe dolgoztak és ismdrték mindenki kérdezte (úgy nem tudták nevem) te nem xy fia vagy? Anyukádat nem xy-nak hívják,? stb

T

Vagy pedig mind a két lábukon ugyanott két ujj összevsn nőve. És sorolhatnám tovább.

2023. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen más a lányom, mint én. Én: szögegyenes szőke hajú, kék szemű, nagyon fehér bőrű, az arcom nem szép egyáltalán, olyan sváb fejem van. Alkatra magas, egyenes, tehát a derék és a csípő között alig van különbség, sosem volt derekam.

Lányom: sötétbarna göndör hosszú hajú, kék szemű, hófehér, nagyon szép lágy arcvonásokkal. Középmagas, szép alakú (vékony derék, nőies alak). Ja, én melles vagyok, ő "segges", sokkal szerencsésebb alkat, mint én.

2023. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok, még annyit, hogy én viszont egy az egybe anyám klónja vagyok külsőre. Volt, hogy a városunkba költözött anyu barátnője a falujukból (akkor ők 50-esek voltak, én meg 20 éves), és a városban megszólított, anyám keresztnevén. Felkaptam a fejemet, és akkor mondta, hogy ugye XY lánya vagyok, mert totál ilyen volt 20 évesen, még a járása, a beszéde is.
2023. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egybe az apja klónja. Csak a szeme sźine az enyém
2023. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten tesómmal nagyon apánkra hasonlítunk, de az unokatestvérem, anyám testvérének a lánya meg kiköpött a mi anyánk. A legkisebb vonásaiban is rá hasonlít, inkább, mint a saját szüleire.


Tesóm lánya meg egy az egyben az apja. Szerintem tesómra semmiben sem hasonlít, magas, fekete hajú, barna szemű, nem nőies, mint tesóm.


A keresztfiunk meg a férjemre, vagyis az apja testvérére hasonlít. Az arcvonásaik teljesen egyformák, de pl a kezük is nagyon durván hasonlít, meg a nevetésük.

2023. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fejformája meg az orra az apjáé, emiatt legtöbben azt mondják hogy tiszta apja lánya. De a szeme formája meg a tekintete az enyém, akik láttak rólam babakori képet vagy ismertek már akkor, azok velem is látják a hasonlóságot. A színét nem tudom honnan szedte mert nekem meg az apjának is barna. Neki meg egészen sötét szürke. Senkinek nincs ilyen a családban akiről tudnék, vagy sima barna van, vagy világosabb kékes, úgyhogy passz. A haja is az apjáé (sötét, szinte fekete), meg a bőre is olyan könnyen barnuló mint az övé. Én ellenben hófehérke vagyok. A száját igazából nem tudom, az elég hasonló nekem meg a férjemnek is.
2023. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Viselkedésben egyikünk, külsőben másikunkra ütött. :D
2023. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!