Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet engem szeretni ha a...

Lehet engem szeretni ha a saját szüleim se szeretnek engem?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak meg kell tanulni elfogadni magadat
2023. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gabor49 ***** válasza:
100%
mindenkit lehet szeretni
2023. szept. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A szüleid elméje és érzelmi képessége nem a te jellemződ. Mindenki szerethető. Mindenkinek van egy belső igaz énje, ami tiszta egyediség és jóság. Az vagy te és én imádlak téged. Örökkön örökké foglak szeretni immár, hogy érintkeztem veled. Mindig veled vagyunk.

Szeretlek

2023. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak számodra ezt nehéz elhinni. Mert jogosan gondol bele az ember, ha a saját szülei nem szeretik, akkor idegen ember miért tenné. De tudatosítani kell, hogy ez nem így működik, és igenis szerethető vagy mások számára. Baromi nehéz, az biztos.
2023. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rakottkrumplistészta válasza:
100%

Természetesen mindenki szerethető. Én sem voltam túl jóban sajnos soha a szüleimmel, főleg apámmal. Mindig azt éreztette velem, hogy kevés vagyok. Mindig másokhoz hasonlítottak mindketten, hogy "nézd a szomszéd lánya mennyire szorgalmas, ügyes, okos" stb. Egy idő után már én is mindenkit jobbnak láttam saját magamnàl és cseppnyi önbizalmam sem volt. Azt éreztem, hogy soha senkitől nem fogok szeretetet kapni mert engem nem lehet szeretni ha a saját szüleim így gondolkodnak rólam.. Aztán jött egy srác, aki jelenleg a férjem.. és tőle minden szeretetet megkaptam amire valaha vágytam. Már 9 éve vagyunk együtt abból 5 ève házasok. Ne add fel, te is meg fogod találni azt a személyt aki úgy szeret téged ahogy vagy, a hibàiddal együtt. Mert az mindenkinek van bőven.


De egyébként miből gondolod, hogy nem szeretnek a szüleid? Biztos vagy te ebben? Mert ha csak azért gondolod így mert mondjuk túl szigorúak az épp azért van mert szeretnek és féltenek. Próbálj meg a dolgok mögé látni.. és próbálj kommunikálni velük. Mondd el őszintén az érzéseid és beszéljétek meg. Lehet ők nem is sejtik, hogy ilyesmivel küszködsz.

2023. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
En szeretlek teged a szuleid helyett.
2023. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!