Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így velem a...

Miért viselkedik így velem a fiam?

Figyelt kérdés

57 éves elvált férfi vagyok, 2 gyermek büszke édesapja. Viszont a kisebbik fiam az utóbbi időben másképpen áll hozzám.


Amikor elváltam az anyjukkal az volt mindkettőnk álláspontja,hogy a gyerekeknek jó legyen. Mindig normális viszonyba maradtunk egymással. Bár a gyerektartás az anyánál volt de bármikor jöhettek hozzám a fiúk. Sose volt megtiltva az anyjuk által hogy nálam legyenek. És mindig örömmel jöttek. Becsülettel fel lettek nevelve, már 30 és 23 évesek. Mindenük megvolt ami kellett nekik. Sose szenvedtek pénzhiányban, szerető nagyszüleik voltak, vannak (hálisten) egyetemet végeztek, párkapcsolatban élnek. Nem tudom őszintén hogy apaként nézve lehetne-e jobb életük.


A kisebbik fiam mindig is visszahúzódóbb volt de amíg itthon lakott a szülővárosában 2 naponta jött hozzám beszélgetni, gyakran nálam is aludt, sose veszekedtünk ha voltak is nézeteltérések mindig normálisan meg tudtuk őket beszélni.


Amikor a kisebbik fiú elment egyetemre és elköltözött utána megváltozott. Sokkal távolságtartóbb lett. Az előző tanévben mikor már albérletben lakott alig-alig beszéltünk. Sose hívott fel telefonon, messengeren se írt. Félreértés ne essék, tudom hogy van élete és nem is azt várom, vártam el hogy folyton velem beszéljen. De 2-3 naponta jól esett volna hogyha megkérdezi,hogy vagyok, mi a helyzet velem stb. Idén eljutottunk odáig hogy augusztus 28 és szeptember 28 között 0-szor keresett. És nem értem miért. Rákérdeztem nála és azt mondja hogy nincs semmi baj köztünk. De akkor miért változott meg ennyire a hozzáállása velem kapcsolatban? Miért nem akarja tartani velem a kapcsolatot? Mit kellene tennem?


Továbbra is nagyon szeretem és azt szeretném hogy sikeres legyen, boldog legyen. Pénzügyileg már nem támogatom mert már dolgozik. Tényleg nem tudom hogy miért nem néz rám sokszor hetekig.



2023. szept. 25. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

És TE szoktál neki írni, vagy csak elvárod, hogy ő írjon?


Mert ha apámból indulok ki, kb ez a helyzet.

Egyszer csak úgy kíváncsiságból nem írtam neki 4 hónapon át - egyetlen szia, hogy vagy-ot nem kaptam tőle.

Gyakorlatilag, ha én nem írok rá (amit ofc elvár), ő bszik a fejemre.


De ő amúgy a saját elmondása alapján remek apuka.

Aha, tényleg az 🤣

2023. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk azt sem értem mit kell minden másnap beszélni. FELNŐTT önálló férfiről beszélünk, nem egy kisgyerekről.


Én hetente 1x írok néhány sort nagynénémnek, akkor beszélgetünk is és ennyi, de apámnak amikor írok, örülhetek, hogyha regál rá valamit (általában még azt sem).

2023. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"augusztus 28 és szeptember 28 között 0-szor keresett"


És te hányszor kerested őt?

2023. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!