Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van ?

Figyelt kérdés
Akinek kamasz lány gyermeke van? Ti mennyire féltitek a pasiktol ? Első udvarló első ott alvás ? Hány éves kortól “normális”?

2023. szept. 26. 19:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
85%

Azt írtam hogy 10-12 évesen lehetne barátja, mert akkor még szinte semmiből nem áll az ilyen.

Az aludhat vele aki feleségül veszi? Jesszus...képzeld el a nagymamámat megerőszakolták, és feleségül kellett ahhoz mennie aki ezt tette vele a gyerek pedig megszületett ő volt az apám. Neki sokkal jobb lett volna az abortusz ha a szülei is mellette álltak volna, de gondolom olyanok voltak mint te. Ja utána együtt aludhattak hiszen férj és feleség. Vicces.

Miért ne lehetne megengedi nekik? A szex nem ördögtől való. Még mielőtt félreérted nem 12 évesen, de mondjuk már 15-16 évesen miért ne, ha mindketten akarják és megérettek rá. Semmibe nem vezetném bele a lányomat de ha úgy alakulna nem tiltanám meg mert tudom hogy mit hoz ki a tiltás.

Nyilván sok mindentől függ az hogy mit mondok hogyan reagálok, magától a helyzettől, a választott fiútól, a gyerekek korától. De ez a begyepesedett hozzáállás ami egyébként a régi időkből fakad régen sem hozott sok szerencsét...

2023. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
22%
nem lett volna jobb az abortusz, mert nem az bunhodott volna aki bunos (az eroszaktevo), hanem az aki artatlan (a kisbaba). es kepzeld el, normal korulmenyek kozt nem eroszakkal indul senkinek a szexualis elete. elkepesztoen gyerekes hogy a liberalisok allandoan az ilyen extrem peldakkal ervelnek, hogy ha nem akarom hogy hasznalgassak a lanyomat (15-16 evesen!!!) akkor mar biztos hozzaadnam ahhoz aki megeroszakolta. mi lenne ha egyszer nem hoznal ilyen extrem peldakat, hanem normalis korulmenyekre vonatkoztatnad amit mondok? csak nem be kene latnod hogy van benne igazsag?
2023. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
12%

En nem tudom lattatok-e mar 15-16 evest hogy azt irjatok ha erettek akkor mehet a szex.

Nem erettek, en 19 evesen lettem komolyabban erett, de nem egy idosebb "ferfival" talalkoztam mar (30-40korul) akik rohadtul messze allnak az erettol. Ez csak mar lassan elvaras hogy dugjal mielott kivegzed az altalanost vagy a kozepsulit, vagy elleszel konyvelve szende szuzkent.

2023. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
11%
hat az en lanyom legyen is elkonyvelve szende szuzkent. az volt mindig is a normalis. (kiveve az elmult 30 evben).
2023. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
79%

Ja nem lett volna jobb.. Végülis csak egy nő élete ment tönkre így. Jesszus. Az abortusz igenis néha szükséges. Hány ember nem megy abortuszra és ezáltal hány ember, gyerek élete megy tönkre? Gondolkodj már basszus. Nem, nem vagyok alapesetben abortusz párti de igenis van amikor szükséges.


Már miért használgatnák? Neki talán rossz? Amúgy 16 évesen veszítettem el és nem voltam rá érett tudom. De azon kívül hogy elmondod a gyerekednek mást nem nagyon lehet tenni. Ha jól neveli valaki nem hiszem hogy ebből lesz probléma.

2023. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
12%

"egy no elete megy tonkre" hat ha a sajat gyerekebol annyit lat hogy tonkretette az eletet, azon a ponton en ilyen not nem tudok sajnalni.

es igen, altalaban az alkalmi szexualis kapcsolatok nem erintik valami jol a noket lelkileg, aki elvezi vagy igenyli ott valoszinuleg a hatterben van valami defekt. a nok nem erre lettek kitalalva.

vicces hogy leszeditek rolam a keresztvizet csak mert azt akarom hogy a lanyom tisztesseges legyen, ezzel is az o erdekeit nezve. dedszuleitek foroghatnak a sirban

2023. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
75%

Egy szóval nem mondta soha, de az embernek van szeme..már akinek. Neked nincs ez egyértelmű. Sajnos beszűkült a látásod ezen a téren biztos.

Huhh. Tehát aki szexel az tisztességtelen. Komoly. Szerintem ne vállalj gyereket. Légy tisztességes.:)

2023. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
75%

Magamból kiindulva semmitől sem. Én már 13 évesen az akkor 12 éves szerelmemmel év ezredek óta azon kattogtunk, hogy végre együtt aludhassunk.


Még nem tartok ott, de addigra majd tud kung-fuzni( én is tudok, megtanítom), és okos, jó oszichológiával. Innentől nincs mitől félteni. Kis cuki lesz az egész. Remélem ő is korán kezdi. Bár biztos.

2023. szept. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
81%
Az én apám is úgy volt, hogy fsak az jöhet aludni, aki feleségül is vesz. Tényleg nagyon megvédett attól, hogy "bemocskoljanak" egészen 17 éves koromig, amíg a srác lakására nem mentünk. Ő meg szerintem máig abban a hitben él, hogy a barátnőimnèl tanultam
2023. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%

apad egy jo apa lehetett 🙏🏼

37: van gyerekem, de o fiu 💙

2023. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!