Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alkoholista szülők gyerekei! ...

Alkoholista szülők gyerekei! Nem féltetek elköltözni emiatt?

Figyelt kérdés

Hogy részegen valami bajt csinálnak.

Pl kigyúl a ház, vagy elesnek, és beverik a fejüket, stb.


Húgom már elköltözött, de sokszor azt mondja, nyugtalanságot érez, hogy mi lehet itthon.


Annyi, hogy tudja, hogy öcsémmel mi még velük lakunk.

Így valamivel nyugodtabb.


Apámnál ráadásul jellemző, hogy részegen bütyköl a garázsban, de olyan is volt, hogy főzött és úgy hagyta a kaját a gázon, és lefeküdt aludni.


2023. szept. 27. 13:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kazán nyitvahagyás volt itt is, csak nem a kocsmába ment, hanem a pince lépcsőn elaludt.


Egyszer odarakott valamit főzni, és mivel kába volt lefeküdt a nappaliban, és elaludt.


Korán reggel volt, mindenki aludt, arra keltem, hogy köhögök, az egész házban állt a füst, mert valami odaégett a konyhában.

2023. szept. 27. 15:27
 12/14 anonim ***** válasza:

És akkor mivan? Az ő bajuk, engem nem érdekel.


Ha apám felgyújtja a házat, akkor anyám így járt. el lehet válni, nem kötelező együtt élni egy alkesszel ÉS tönkrevágni a gyerekei életét is. Bocs, amiért nem sajnálom egyiket sem.

2023. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Apam ilyen volt akkor is mikor anyam hozzament es szult neki ket gyereket. 85-ben volt az eskuvojuk, gondolhatjatok mennyit valtozott 38 ev alatt. Annyit sikerult elerni, hogy mostmar nem bassza bele a fizeteset jatekgepekbe. De a mai napig amikor anyam kiteszi a labat a hazbol, apam elso utja a kocsmaba vezet.

Jozanul mindig azt mondja, anyam nelkul sehol nem lenne, biztosan nem elne mar. Csak arrol nem beszel senki, anyam mennyire belerokkant abba, hogy ot felugyelje, es terelgesse. De ahogy #12 is irja, mindenki a sajat sorsanak kovacsa.

2023. szept. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberi kérdés,de válaszolok.

Igen,féltem ez miatt elköltözni

De elköltöztem,ahogy a két kisebb húgom is

Eleinte amikor ketten maradtak a szülők,két óránként hívtam őket nincs-e baj .

Aztán rájöttem,hogy ez nagyon nem normális,hiszen már nekem is családom van,nem foglalkozhatom mindig velük.

Most már ha tudom,hogy részegek nem is hívom őket fel.

Majd hívnak ha valamit akarnak.

Hameg baj történik,így jártak.minek ittak.

Túlságosan tönkretették a gyerekkoromat azzal,hogy állandóan be voltak baszva.

Nem fogom még 32 évesen is az O problémájukat oldani

Vannak saját problémáim,nincs szükségem masokera.

2023. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!