Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők miért hiszik azt,...

A szülők miért hiszik azt, hogy csak akkor szexel a tini lányuk, ha együtt alszik a barátjával?

Figyelt kérdés

Napközben nem lehet szexelni?


Illetve lehet ufo vagyok de én aludtam már úgy exemnél tiniként hogy nem feküdtünk még le :D


2023. okt. 9. 15:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszik azt, csak éjszaka mindenki aludjon otthon!
2023. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%
A szex egy normális dolog a szülök már megtanulhatnák ezt 2023ban.Ök is csinálják, akkor a lányuk miért ne csinalhatná ha megfelelően védekezik?
2023. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszi ezt senki sem. Egyszerűen csak nem akarják még elő is segíteni, nem akarják hallgatni, nem akarják, hogy felnőttet játsszon a gyerek és kb. együtt éljen valakivel, nem akarnak egy idegent kerülgetni az otthonukban, amikor ők is lazábban lennének.
2023. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
85%
Aha. Szóval ha kisiskolásoknak rendszeresen pizsipartit csinálnak a szülők és a barátok ott alszanak, akkor az tök rendben van, de ha már tini a gyerek és még ráadásul ellenkező neműek is, akkor már mindenki aludjon otthon? Ezek után ne mondja senki, hogy nem a szextől félnek a szülők! Ja meg persze az se gond, ha tinik és lány a lánynál, fiú a fiúnál alszik. Mintha a szülők azt hinnék, hogy azonos neműek nem tudnak egymással szexelni. :D (Persze abból legalább nem lesz gyerek.) Nekem semmi bajom nem lesz azzal, ha a tini gyerekeim csaja/pasija nálunk alszik. Ahogy valaki korábban írta, legalább tudom, hogy biztonságban vannak.
2023. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszik azt a szülők, de tény, nem kell felnőttesdit játszani 16 évesen.


Semmit nem veszítenek a gyerekek, ha nem alszanak a másiknál. Ráérnek vele bőven.

2023. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
73%

24-es nem kell idekeverni egy pizsapartit, ami mondjuk 2-3 havonta egyszer van, meg azt, amikor a 16 éves minden héten hurcolná a csaját-pasiját a szülői házba - mert ugye: "múlthéten jöhetett, akkor most miért nem?" - sirám.


Felejtős. Eleve nem kell engedni, és akkor ki lehet küszöbölni ezt a sértődős hisztit.

2023. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a 26-os írja. 15-16 évesek még nem felnöttek, nem kell egymás családjánál aludni heti szinten, ez nem a tini párkapcsolatok része.
2023. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom reménykednek abban, hogyha ilyenre is kerül sor kényelmes, komfortos és biztonságos helyen akarja csinálni nem pedig egy összehugyozott kapualjban.
2023. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
86%
OK, nyilván én se arra gondolok, hogy költözzön oda csaj/pasi, de aki nem engedi, az ritkán se engedi. Persze tényleg benne lehet az is, hogy amit egyszer megengedsz, az prcedens értékű lesz és pillanatokon belül elvárássá válhat...
2023. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
82%
Akik itt azt írták, hogy egy 16 éves kamasznak ez egyáltalán nem fér bele, meg, hogy ők még aludjanak otthon, ezek azok a tipikus emberek akik szerint meg ha egy 20 éves nem él szexuális életet, az már gáz. Nincsen meg a logikus mérlegelés, csak a saját szemszögük, illetve koruk alapján képesek gondolkodni és eléggé könnyen ítélkezni, meg elfelejteni azt, hogy voltak ők is fiatalok ha úgy van. Azok a szülők akik a 14-16 éves korú kamasz gyermeküknek tiltással rendezik le az adott nekik nem tetsző párkapcsolatokat, az pontosan azt mutatja, hogy nem tudnak érvényesülni az életben, és egy enyhe örömöt szerez az nekik, hogy legalább egy nála 25-30 évvel fiatalabb emberen tud uralkodni.
2023. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!