Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő hogy dolgozza fel...

Egy szülő hogy dolgozza fel ha a gyereke meghal vagy öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 15:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%

Egy barátnőmnek meghalt az akkor 19 éves fia alutóbalesetben. (Két huszonéves, már családos lányuk volt még, és ez a fiú, aki még a barátnőmékkel lakott).

Fél év telt el, és akkor mondta a barátnőm férje, hogy még nem fogták fel. Hogy teljesen olyan érzés, mintha elment volna messzire, külföldre hosszú időre, de majd jön vissza. (Ezt így tőle hallottam először...)

2023. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Nagybátyám lett öngyilkos, a nagyszüleim sosem heverték ki.
2023. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt időm agyalni, négy unokát kell nevelnünk, akik teljesen árvák.
2023. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs.

Én nagyon spirituális vagyok. Minden béke az enyém, ami csak akkor törik ha valaki bántja a gyermekem. Minden elfogadás az enyém, de ha meghalna a gyermekem, nem tudom mit tennék magamban az üggyel. Az biztos, hogy egy teljesen carefree állapotba mennék, ahol elengedem ezt a bolygót és annak szolgálatát, révén, hogy nem igazán köt oda akkor már semmi sem.

2023. okt. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!