Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok azokról, akiket...

Mit gondoltok azokról, akiket nem látogatnak a felnőtt gyerekeik?

Figyelt kérdés
A szomszédban egy 70 éves bácsika lakik akinek van 3 gyereke. 30 éve nem látta egyiket sem, nem is keresik.

2023. okt. 13. 01:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Úgy bírom amúgy az embereket, akik ilyenkor csak a gyerekről akarnak véleményt formálni. Mármint szerintem abból a szempontból is érdekes a történet, hogy mit tudsz a gyerekeddel tenni, hogy ne akarjon meglátogatni soha?
2023. okt. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom hogy miképpen nevelte a gyerekeit, mi állhat a háttérben, ezért az ítélkezést maximálisan mellőzöm. Tényleg nem lehet tudni.
2023. okt. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy érzelmileg vagy fizikálisan bántalmazták a gyermeküket.
2023. okt. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Millió oka lehet, mindkét fél részéről, úgyhogy nem gondolkodom rajta.
2023. okt. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Az előttem lévők mind jól írják... én is ezt hiszem, hogy 40-50 évre vissza kellene menni, ahhoz hogy tisztán lásson az ember. Simán ítélkezni vagy véleményt mondani felesleges.
2023. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, igazat adva az előttem szólóknak, hogy nem azzal kell foglalkozni, hogy mi történt közte és a gyerekei között és ki a hibás, hogy idáig jutottak.

Ez a bácsi magányos. Tehetsz valamit érte mint szomszéd? Ha beszélgetsz vele, néha átnézel hozzá, hogy van, nem kell-e vmi segítség, már enyhíthetsz a magányán.

Nem kívánom senkinek, hogy öreg korára ennyire egyedül hagyják 😥

2023. okt. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Azért, ha 3-ból 3 gyereke nem kíváncsi rá, annak oka van.
2023. okt. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Te ezek szerint személyesen ismered, én nem, szóval ennyi alapján nem gondolok semmit.
2023. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

"Úgy bírom amúgy az embereket, akik ilyenkor csak a gyerekről akarnak véleményt formálni. Mármint szerintem abból a szempontból is érdekes a történet, hogy mit tudsz a gyerekeddel tenni, hogy ne akarjon meglátogatni soha?"


Anyósom sosem tett különbséget a gyerekei között, a sogorom megsem látogatja. Nem érdekli az anyja, "van fontosabb dolga is". A saját gyerekei se érdeklik amióta felnőttek, a 9 hónapos unokáját még nem látta.



Mindig két oldala van az ilyen dolgoknak és csak az tudja mi az igazság, aki benne van.

2023. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom,hogy valamit nagyon elcseszett mikor gyerekek voltak a gyerekei.
2023. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!