Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nehéz időkben ha nem áll...

Nehéz időkben ha nem áll mellettem a családom jobb ha nem is erölködöm?

Figyelt kérdés

Decemberben házasodtam volna össze a párommal de végül szakítottunk és mivel kismama vagyok jobbnak láttam ha inkább hazaköltözöm a szüleimhez.

Sajnos ez rossz döntés volt nem állnak mellettem és szinte kényszerítenek menjek vissza a páromhoz. Bármit teszek az nem jó, így fogtam magam és egy félkész házba költöztem be ahova még nem igazán akartam.

Nincs senkim a szüleimmel nagyon sokáig próbáltam megjavítani a kapcsolatom de már úgy érzem felesleges. Jobb ha nem erölködöm tovább?



2023. okt. 15. 18:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10

Segítséget nem, de tanácsot kértem vagyis feltettem egy kérdést.

És valóban butaság volt amit írtál hisz itt az én és a szüleim kapcsolatáról volt szó te pedig teljesen másról kezdtél beszélni.

De mindegy.

2023. okt. 15. 19:34
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
tényleg mindegy. Nekem teljesen.
2023. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt nem értem, ha eltartod magad, a gyereket, és futja a szüleid támogatására, miért költöztél a nyakukra, miért nem élsz önállóan.
2023. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
A pénzcsapot a szülök felé zárd el. Lesz gyereked, rá költs inkább.
2023. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13

Nem gondoltam, hogy esküvő helyett szakítok majd, albérletbe meg nem akartam menni mert azt a pénzt is a házra szerettem volna költeni amiben most vagyok.

A nagymamámé volt ez a ház de fel kell újítani, jelenleg még a fűtés sem jó. Nem vagyok gazdag de nincsenek anyagi gondjaim, viszont meg kell gondolnom mire költök két kisbaba mellett. Nem a nyakukra költöztem én fizettem nekik mindent nem élősködni mentem oda!


1

Igen igazad van, inkább a gyerekekre fogom azt is költeni.

2023. okt. 16. 10:39
 16/19 A kérdező kommentje:

14-esnek írtam az utolsó mondatom.


Közben beszéltem a szüleimmel.

Odadták a cuccaim a volt páromnak," mert úgyis vissza megyek hozzá".

Nem megyek vissza hozzá de most mehetek a dolgaimért az exemhez.

Tényleg kár volt azt hinnem a családomhoz fordulhatok.

2023. okt. 16. 15:52
 17/19 NTBS ***** válasza:

Szomorú helyzet. Költözés külön.

Amúgy mi újság feléd?

2023. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hogyhogy két gyerek? Van már egy? Kitől? Vagy ikreket hordozol?
2023. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ikrek

Nagyon hosszú út volt még teherbe estem.


Külön élek a gyerekek születésére a ház is kész lesz úgy ahogy, aztán majd utána rendezkedek tovább

Nem foglalkozom a szüleimmel azóta össze is vesztünk.

Az exem is olyan amilyen, csak a gyerekek dolgai miatt vagyok hajlandó beszélni vele.

2023. okt. 21. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!