Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mérgező, pszichológiai terrori...

Mérgező, pszichológiai terrorizáló szülőket hogyan lehet túlélni amíg nem tudok elköltözni? Utána mennyi idő míg lelkileg helyrejövök ebből? Huszonéves vagyok

Figyelt kérdés

A legfájdalmasabb sokszor ok nélkül elkezdenek olyanokért okolni és hibáztatni amihez semmi közöm és kizárt hogy nekem adjanak igazat ha próbálok velük beszélni. Az egymás közti sérelmeiket is rajtam vezetik le, persze szóban vagy csak simán csenddel vernek. Sokszor már azon a ponton vagyok kiugrok az ablakon.


Nem vagyok hibátlan ember én sem, de annyira rossz sem amennyire tartanak, ahhoz kb bűnözőnek kellene lennem amennyire sokszor bántanak.


2023. nov. 4. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
huszonévesen már el tudsz költözni.Ha akarsz. Meló, szobabérlés, nyugalom.
2023. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet túlélni, el kell költözni. Havi 250-ből már el tudsz szobabérléssel.
2023. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Költözz
2023. nov. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Külföld. Itthon semmi esély egyedül, ha csak nincs egy jó szakmád.
2023. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Esküszöm ezt nem értem. Az 1. ugyanazt írta, mint a többi, mégis piszkosul le lett pontozva. Meg tudja valaki mondani, hogy miért?
2023. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Huszonéves vagy tehát felnőtt ember. Nem tetszik, ellehet költözni. :-)
2023. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

21 évesen költöztem el toxic érzelmi bántalmazó családból ;) Nem problémáztam, vagy ide írkáltam, hanem dolgoztam, és léptem. Nehéz volt, de inkább éhezek néhány napon keresztül, mint a folyamatos lelki terror.


6-os, ha valamit nem értesz, akkor nem muszáj okoskodni. Örülj neki, hgoy te normális családban nőttél fel, és nem szóbeli abúzusban.

2023. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!