Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kamasz, felnőtt lányod...

Ha kamasz, felnőtt lányod (15-20) a "tradwife"-mozgalom híve lenne, elbeszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

Ilyen témájú könyveket olvas, ilyen reddit-csoportokat nézeget, ilyen influencereket követne, erről papolna mindenkinek...


Nem akar dolgozni vagy maximum otthonról, egyetemre menni, olyan férfit akar, aki eltartja, nem menne el nélküle sehova, rohan haza ötre, mert a férjének vacsora kell.


2023. nov. 8. 13:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ám ilyen kreált angol szavakkal dobálózni.. ezt úgy hívják szép magyar szóval, hogy háztartásbeli..
2023. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Az teljesen más. A tradwife alárendelődő és otthon ül egy kalitkában.
2023. nov. 8. 15:21
 23/47 anonim ***** válasza:
91%
na most a tradwife azt jelenti, hogy tradicionális, vagy azt, hogy trade? utóbbiról a vásárolható kelet-ázsiai, meg ukrán feleségekre asszociáltam.
2023. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
94%

15-20 évesen azt vallottam, hogy a gyerekek idegesítő kis rémségek, a monogám párkapcsolat egy nem működő erőltetett baromság, a házasság pedig csak gúzsba köt.

Most 20 évvel később házas 4 gyerekes családanya vagyok, és a munkámban is gyerekekkel foglalkozom.

Szóval én nem aggódnék túlságosan azon, hogy mit gondol az életről 15-20 évesen :)

2023. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
23%
Egy ilyet ismerek, számomra teljesen érthetetlen, miért döntött így. Kimondottan szép, és emellett okos és nagyon ügyes, egyáltalán nem lusta, az alapdiplomája is megvan. Szerintem htb-ként többet dolgozik, mintha állása lenne. Mivel a férje fizetése nem elég, a szülők támogatják őket.
2023. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
90%

Hát először is erősen magamba néznék, hogy mit rontottam el ennyire a gyereknevelésben, hogy ezt látja jónak.


Megpróbálnám megérteni, hogy miért gondolja ezt jónak, mik a tervei ha a férje lelép/ meghal és egyedül marad a gyerekekkel 0 végzettséggel, 0 munkatapasztalattal.

2023. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
13%

" "tradwife"-mozgalom "


Ez egy átlagos, rendes, női szerep, mi ebben a különös???

2023. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos ez a mai világunk egyik nagy hülyesége, minden kis csitri kitartott akar lenni. Én biztos felhívnám a figyelmét ennek a buktatóira (tényleg jó példa erre a sok ide írogató nő, aki megszívta), de szerencsére nem eszik olyan forrón a kását. Ehhez a tervhez kell egy pasi is azért, és jól írta itt valaki, hogy addig is élni kell valamiből - reméljük nem sugardaddy a terv :/

Viszont bőven nem biztos, hogy attól, hogy ezt akarja, össze is jön neki, elég ha megnézzük, hogy hány influenszer van, akinek be is jött az élet, az összes többi üresfejű fiatal kénytelen munka után nézni, hiába nem az volt az álma :)


U.i.: Ha nem dolgozik, tanul stb., akkor honnan kell hazarohannia ötre? Ki sem teheti a lábát a házból, a férjnek meg ötre amúgy is készen kell lennie a vacsinak, nem akkor nekiállni főzni :)

2023. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
92%
Ha számára megfelelő ez az élet, akkor hol a gond?
2023. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem lesz ilyen buta a lányom..m
2023. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!