Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszafizessem a pénzt szüleim...

Visszafizessem a pénzt szüleimnek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, idén kezdtem az egyetemet és koliban lakok, viszont az első félév után itt fogom hagyni ezt a szakot, mert nem tetszik. Szerintetek ebben az esetben vissza kéne fizetnem anyáéknak a pénzt, amit a kollégiumra költöttek (úgymond feleslegesen)?

2023. nov. 13. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
#10 azért ebben sokminden benne van, én most 21 évesen kezdtem az egyetemet, mert évvesztes vagyok és 6éves technikumba jártam.
2023. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd emg őket.
2023. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Megjegyzem, nagyon dicséretes, hogy nem 3-4 év után jössz rá, nem ezt akarok csinálni.


Én elvégeztem a szakot, 5 év, és a nagygyakorlaton jöttem rá, hogy EZT én biztosan nem (az elmélet ÉS a gyakorlat totál különböző volt - mármint azt, amit tanultunk köze nem volt a valós munkához).


Ott álltam 23 évesen, hogy remek, ellőttem az állami féléveimet egy olyan szakra, amiben egy másodpercet nem melózok majd. Király.


Te legalább félév után tudod, ez nem pálya.

2023. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de ha egyetemista vagy, (de ha nem vagy, akkor is) kellene tudnod, hogyan kell helyesen használni az ikes igéket. A lakik ikes ige, mert 1. sz. 3. személyben -ik-re végződik. Ezek az igék 1. sz. 1. személyben -m-re végződnek. Tehát nem lakok, hanem lakom, eszem, iszom, alszom, játszom stb. stb.
2023. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14. Az ilyeneket miért nem privátban írjátok a kérdezőnek, ha már annyira muszáj leírni? Van, aki tudja ezt és nem ezt akarja itt olvasgatni...
2023. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!