Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet együtt élni egy olyan...

Lehet együtt élni egy olyan örökölt házban, ahol az alkoholista szülők is ott laknak?

Figyelt kérdés

Örököltem egy parasztházat ahova szívesen beköltöznék, mivel jelenleg albérletben lakom és mindig is vágytam egy saját házra viszont a dolog szépséghibája az az, hogy az alkoholista szüleim a házhoz hozzaépitett szobában élnek, a fürdőszoba közös.

Hát mégis mit tehetnék? Egy idősödő 70 körüli alkoholista nem leányálom, állandóan pénzt kérnek tőlem így is italra, de most emiatt lakjak inkább albérletben mikor ott egy ház ami az én örökségem. Rendkívüli nehéz helyzet, hova tovább a szüleim képtelenek lennének fenntartani egy házat nem lenne pénzük kifűteni, most is alig van pénzük. Ha viszont nem lakja senki a fűtetlen házat akkor mivel vályog igen hamar tönkremegy.

Tanácstalan vagyok.


2023. nov. 14. 12:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen könnyen le lehetne szokni az átkozott italrol. Nagyon utálom. :(
2023. nov. 14. 15:54
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon gusztustalan leszek, de nem érdekel. Szerencsédre hátha hamarabb megfagynak, ha nem fűtenek, minthogy lelakódjon a ház.

Komolyan, az ilyenekben miért nincs akaraterő? Miért nyomorítják meg még a saját gyerekük életét is a kurwa piával, nem elég nekik a saját nyomorúság?

2023. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert gondolom függőséget okoz, pont erről szól a dolog, hogy hiába akarná akkor se tudja letenni.
2023. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem a külön választást, hogy ha negoldható, akkor kialakítod úgy, hogy mindegyik lakrészhez legyen saját fürdő és külön bejárat. Aztán már ki is adhatod.
2023. nov. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sajnos az alkoholizmus borzasztó betegség és nincs belőle menekvés. Ritka az aki fel tudja adni, de akinek már beépült a sejtjeibe az alkohol annak annyi.

Igen igazad van, akaraterő kell és már a raszokas legelején elutasítani a piát. Aki ebbe belecsuszik annak annyi.

Nehéz kérdés, mert ha ők beköltöznek a házba, elvannak a 7 fokban, csak éppen a ház megy tönkre. Eddig is elvoltak 7 fokos házban. Rohadt alkohol, oldja a gatlasokat és a családokat emberi kapcsolatokat is.

2023. nov. 15. 14:01
 16/17 A kérdező kommentje:
Hosszútávon a teljes leválasztás lesz a megoldás igen igazán van válaszoló, csak ugye az se olcsó mulatság és a ház is felújítandó erősen.
2023. nov. 15. 14:02
 17/17 anonim válasza:
Elég gáz helyzetbe vagy az biztos :( én is kiraknám őket onnan aztán legyenek ahogy akarnak
2023. nov. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!