Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tartják a férfi kamasz...

Miért tartják a férfi kamasz gyerekei azt a nőt rosszéletű nőnek aki elváltként feleségül megy egy özvegy édesapjukhoz?

Figyelt kérdés

Feltételezik róla, hogy pénzre utazik, holott dolgozik önálló egzisztenciája van.

A nő mindig szeretetteljes, kedves a gyerekekkel. Mindent elkövet, hogy elfogadják.



nov. 18. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez teljesen termeszetes, mert azt hiszik, az anyjuk helyebe akar lepni.
nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy őket szeretné nevelni, irányítani, így érted, hogy az anyjuk helyébe akar lépni?
nov. 18. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Alapjáraton, ha a gyerekek már kamaszkorúak, nem igazán örülnek annak, ha az elvált/megözvegyült szülőjük újra párt talál, ez a legtöbb esetben konfliktus forrás. Lehet a háttérben simám csak önzés, nem akarnak szembesülni vele, hogy a szüleik életébe belép egy rajtuk kívül is fontos személy, akivel meg kell osztozni a figyelmen, de lehet sajnos akár az örökség féltése is.
nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, igen, ugy ertettem. Es amit a 3-as is irt, azok is lehetseges opciok. Mindenesetre az biztos, hogy soha nem egyszeru mutatvany.
nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert számukra csak valaki olyan aki az anyjuk helyére került.
nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez pont megtörtént nálunk és imádjuk őt. Nem tudom miről beszélsz. A kérdésednek nincs alapja.
nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Én pl azért utálom apám új nőjét, mert egy toxic, passzív-agresszív pitsa. Ennyi.


Egyik nap kedves és aranyos, következő nap én vagyok a legnagyobb szr a világon - és ez amíg együtt éltünk így ment.

Nem tudok kedvelni egy ilyen embert, aki egyik nap jópofizik, másnap a semmiért belerúg a "mostohagyerekbe".


De ha őt kérdezted, természetesen ő volt a földre szállt angyal, és mindenki szemében én a rossz. 😒🤮🙄

nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Plusz: ne feledd, NEKIK te egy idegen vagy! Senki, semmi közük hozzád, szó szerint, akár Mariska néni is lehetnél Mucsaröcsögéről.


Ez nem bántás, hanem tény, ráadásul ők kamaszok, bírálnak, nehezebb velük. Plusz hihetik azt, hogy majd irányítani akarod őket, "nevelni", megmondani, mit csináljanak, amikor te "csak az apjuk felesége" vagy, nem is vérszerinti rokon.

nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!