Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám elhunyt, az apám...

Anyukám elhunyt, az apám terrorban tart otthon, nincs senkim, össze vagyok törve és teljesen kilátástalannak érzem a helyzetem. Van megoldás az öngyilkosságon kívül?

Figyelt kérdés
2023. nov. 25. 23:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az ofődet vagy akárki felnőttet, akiben megbízol és öntsd ki neki a szívedet!

Vagy hívd fel őket:

[link]

116-111

2023. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Én is ebben a helyzetben vagyok, engem meg is ver. Már gimisként kezdődött. Én is megkaptam mindig, hogy "költözz el". Mint ha hagyná, meg olyan egyszerű lenne. Szerintem amúgy ez teljesen normális reakció, mert bennem is csomószor megfordult az öngyilkosság apám miatt, teljesen kilátástalannak tűnik. Anyám hagyja neki, az öcsém meg a kiskedvenc, érdekes módon vele sosem tett így. Ha megvert hazudtam másoknak, ha segítséget akartam kérni, inkább még belém rúgtak, van egy haverja, aki ezt ki is használta. "Te xy én is megverném, szigorúan kell fogni, mond ezt ezzel megúszod". Nyugodtan írj privátban!
2023. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

12-es, el kell költözni, igen, bármilyen nehéz, nem te vagy az egyetlen, akit lelki terrorben tartanak ;)


Engem is, 21 évesen úgy húztam el otthonról, mint a fene. Egyszerű volt? Nem, de a lelki békém többet ért mindennél.


De mint tudjuk, nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

2023. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Fordulj szakemberhez.
2023. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%
Érdekel egyáltalán bármilyen megoldás, vagy csak unatkozol, ideböfögsz és aludni mész?
2023. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te normális vagy? Az is lehet, hogy 18 év alatti gyerek még. Milyen emberek vagytok?
2023. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem,nem igazán.

Hasonlóban vagyunk,csak engem másvalaki tart terrorban.

Csak az mondja,hogy ezen túl lehet lépni,aki sosem élt át hasonlót.

2023. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen és kiszabadulni sem olyan könnyű, segítség nélkül lehetetlen. Ha meg még azzal is fenyegeti, hogy megöli az embert... Sok helyről pŕóbáltam segítséget kérni, de hiába.
2023. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

"Csak az mondja,hogy ezen túl lehet lépni,aki sosem élt át hasonlót."

Nem túllépésről, hanem kilépésről van szó. És azért mondják azok is, akik nem éltek át hasonlót, mert tudják, hogy vannak, akik átéltek hasonlót, és pont az lett a megoldás, hogy kiléptek a kapcsolatból.

2023. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 Te most a kérdező vagy? Nem ártana pár olyan infó, hogy egyáltalán hány éves vagy, hol a család többi tagja (nagyszülők, rokonok)...
2023. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!