Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apa ,ha választania...

Egy apa ,ha választania kell,a nem kívánt gyereke ,akit már megszeretett mivel rá lett erőltetve vagy az élete szerelme között, kit választ?

Figyelt kérdés

dec. 19. 22:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%

Ebben a történetben mindenki jellemtelen, még apa "élete szerelme" is, mivel attól, hogy apuka a nőt választja a gyereke helyett, nem lett nagy hirtelen gyermektelen apa, sőt egy gerinctelen ember lett, mert nem gondoskodik az utódjáról és ezzel a lépéssel az életét is tönkre teszi, hiszen egy korábbnan felvállalt, majd elhagyott gyerekben súlyos lelki seb lesz ez miatt.

Ha egy nőnek megfelel olyan férfi, aki ezt megteszi érte, az jellemtelen, ember, de aki ezt kéri egy apától, az még aljas, gonosz is.


Aki gyermektelen társat keres és utólag kiderül, hogy van gyereke a partnernek, annak 2 választási lehetősége van. Azonnal kipenderíti az ilyen partnert, mert egyrészt hazudott, másrészt így nem kell, hiszen van gyereke, vagy meg lehet neki bocsátani a hazugságot, de ekkor be kell vállalni a gyerekkel együtt.

dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőt választja, attól még apa marad, fizetnie kell a tartásdíjat.
dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan jellemtelen embernek tartanám a pasit, ha megszakítaná a kapcsolatot a gyerekével, akit már megszeretett, ahogy a kérdésben is szerepel, akkor is, ha miattam tenné ezt.

Ha ezt megteszi, akkor én sem számítanék tőle többre, simán odadobna valaki másért, amint egy picit is enyhül a szenvedély...

Ergó nem is állítanám válaszút elé, hisz mindkét választással rosszul járnánk. Ha nagyon megszeretném, mire ez kibukik, akkor magamban mérlegelném, hogy meg tudom-e bocsátani a hazugságot, és szeretem-e annyira, hogy elfogadom-e gyerekkel együtt, de az tuti, hogy innentől én döntenék, nem ő.

dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta az apa, hogy nem szereti a gyereket , csak rá lett erőltetve, de már nem akar bunkó lenni vele, de tőlem ha lenne gyereke , az lenne neki az igazi gyerek. Jártunk is 2 évig lombikra , de nem jött össze.
jan. 4. 22:40
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Na, erről csak az jut eszembe, hogy isten nem ver bottal, bocs...
jan. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
34es szegény gyerek nem tehet semmiről, még ha nem is úgy szereti mintha a tiétek lenne, foglalkozhattok vele, lehet még te is megszeretnéd, mégha nem is úgy mint a sajátot.
jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!