Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha meguntam anyámat?

Normális ha meguntam anyámat?

Figyelt kérdés
25 éve... Minden egyes nap csak őt látom.. unom... Nagyon... 25 éve neki nem volt senkije... Bárhová megyek ( munka stb) oda ő is jön... Azt most nem is találom hogy gyerekkoromat tönkretette az alkoholizmussal...

dec. 23. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Akkor ideje lépni. vagy csak azt akartad tudni, hogy szerintünk norméli-e?

Hogyan tovább? Ez itt a kérdés.

dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
*normális-e
dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen miért látod minden nap? Gondolom már nem együtt éltek
dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos de.. Magyarországon is.. és külföldön is.. mivel kint dolgozunk..
dec. 23. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy mindketten kint dolgoztok külföldön, még el lehet költözni tőle.
dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem miért nem költözöl el. Ha ennyire vészes a helyzet akkor menj el máshova albérletbe oda csak nem megy utánad.
dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x kiírod ezt. Mit vársz tőlünk? Költözz el tőle, zavard el a francba, legyél felnőtt.
dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a normális. Egy egészséges lelkületű ember egy idő vágyni kezd arra, hogy leváljon a szüleiről és önálló életet kezdjen. Ha ez megtörténik, akkor már anyádat sem fogod unni, mert nem vele töltöd a mindennapjaidat, hanem éled a saját életed és amikor lehetőséged van találkozni vele, akkor örülni fogsz neki.
dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Költözz külön
dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!