Jogosan haragszanak rám?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül ráültem apám szemüvegére, sajnos sokadjára. Erre apám felhúzta magát és 5 db-ba törte a szemüveget.


Bocsánatot kértem, de reggel 10:30 óta ezen puffognak. Nem megbeszélni akarják a dolgokat, hanem inkább csenddel vernek.


És azzal bántottam meg őket, hogy figyelmetlen voltam. Mostanában rossz passzban vagyok, de ezzel nem foglalkoznak. Látják egésznap a szobámban vagyok, viszont be se jönnek.


Nem tudom mit tegyek még, de enyhén kezd elegem lenni mind a 2 szülőmből.



dec. 24. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
Igaza van apádnak. Jobban oda kellene figyelned hogy hova ülsz. Azért van a szemed hogy lássál vele és ne csak bámulj mint egy zombi. Teljes mértékben igaza van apádnak. Én ki is fizetettném veled mert drága egy szemüveg.
dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
12: Te jól vagy? Apuka törte szét a szemüveget, azt normális emberi dolognak gondolod?
dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Pfff én is ráültem már, deformálódott, kiesett a lencse, de aztán be lehetett hajlítgatni és csavargatni csavarhúzóval és akkor jó lett.

Apád egy hisztis pitsa magyarul.

dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Amit apád csinál, az a szeretetmegvonas, elég komoly pszichológiai abuzus.

A lényeg H ne vedd magadra, próbáld magad ettől elhatárolni, vsz az ő szülei is így viselkedtek vele.

dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szemüveges vagyok, SOHA nem teszem le ülőfelületre, mert ÉN lennék az első, aki ráül.


Apád hlye, ezt komolyan mondom, ráadásul agresszív is.

dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!